Daca Toata Lumea Ar Lucra Bine In Fibra....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca Toata Lumea Ar Lucra Bine In Fibra....

    Dragi colegi,

    Dupa cum stiti , ptr anumite modificari ale caroseriei se foloseste fibra de sticla. Vazand ca e o piata mare si neexploatata , toti nebunii s-au bagat sa modifice masini si uitati o opera de arta deviz final = 65 mil )

    Asa ca aveti grija pe mana cui mergeti - ma consider norocos !
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

  • #2
    Ideal ar fi s-o lase asa...sa n-o mai vopseasca...nu e tru daca o vopseste
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      Salut.Adevarat "MASACRU"
      Nu toata lumea lucreaza cu fibra.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • #4
        Asta e tre sa fi si un pic cu capu sa te duci asa la orcine.

        Oricum e urat facuta ca model de tuning iar ca mana de lucru e dezastru.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • #5
          Da ce sa zic ........ FOARTE penal "tuningu-l" , cand o sa fiu mare o sa imi doresc si eu un BMW "tounat" asa ... si daca se poate sa platesc mai mult de 65 mil ca mi se pare prea putin ....
          ABS+ 1.6

          Comment


          • #6
            nici in somn nu cred ca as putea sa aduc un bmw in halul ala. sunt in soc

            Comment


            • #7
              io in prima faza am crezut ca masina e incendiata....
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #8
                Avea bunica-mea, Dumnezeu s-o odihneasca, o vorba: "daca toate mustele ar face miere.."
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • #9
                  daca ii pui senile faci plug de zapada....
                  sigpic
                  Ambition 1.5 dc

                  Comment


                  • #10
                    Primele doua poze imi inspira o imagine cu niste pene de gaina lipite peste fibra aia cat inca e umeda, cred ca ar da si mai bine
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • #11
                      urata lucrare, se pare ca nu si-a meritat bani )
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • #12
                        indian style...sitting bull a ajuns shitting bemve...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #13
                          faza tare e ca omu a achitat toata suna de 65 mil ptr super lucrare si s-a dus la alt baiat care lucreaza in fibra sa-i finiseze, sa capete o forma. I s-au mai cerut 50 mil :| Motivul ? trebuia dat jos tot ce pusese cel dinainte. folosise doar pe alocuri fibra de sticla restul facanduse cu chit care era crapat deja..suna a gol...dupa aprox 15 zile !
                          Frumos...nu??

                          ps. Omu avea bara fata din Germania ( se si vede ca e alta mancare de peste ) . "Tiunerul " i-a spart-o cand a incercat sa-si faca , ptr sufletelul lui , o matrita dupa ea )
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • #14
                            Pff si i-a mai dat si 65 de mil si i-a facut-o in halu asta,si l-a mai lasat sa traiasca?Ala trebuia 3 luni sa manance prin perfuzie pt bataia de joc pe care i-a facut-o.

                            Comment


                            • #15
                              zii te rog ca a fost o gluma si pozele sunt lucrate in fotoshop
                              nu de alta dor voi avea cosmaruri la noapte
                              baiatu cu lenuta monteza filtre polen , alarme si alte cele

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google