Femeile si masina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    daca gandesc cu curu ce sa le faci ma nene eu unu il compatimesc pe taicamiu

    sigpic

    Comment


    • #47
      poza de pe locul 9 si 4......cum de au reusit sa le parcheze asa?
      sigpic

      Comment


      • #49
        eu unul nici golanul nu-l bagam pe unde a bagat pzd aia nisanul...
        Attached Files
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #50
          Sunt superbe pozele...

          Comment


          • #51
            da da baietii sunt misogini de exemplu ultima cu mercedesu , a vrut si ea sa parcheze la umbra si voi repede so dati pe forum ... cea mai tare e aia cu politista...

            sigpic

            Comment


            • #52
              Aia cu politista nu se pune tocmai pentru ca e politista si intra la alta categorie. Eu locului 7 din postul lui valeriuciprian i-as da locul 1. Iar a doua poza din postul lui mosu (cea cu Fordul rasturnat) e discutabila. Daca a ajuns in sant pentru ca a evitat ceva sau a avut o defectiune?
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #53
                Totul esterelativ in general femeile nu le prea au cu volanul dar am 2 contraexemple o amica de a mea conduce un aro papuc de zici k e cel putin sebastian loeb si sefa mea din buc pe conoscatori ai timisoarii a juns de la turist in sagului la aeroport in 26 de minute ieri la ora 14:00 pe straute evident pt interesati pot sa pun traseul
                ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                YO2MKL
                sigpic

                Comment


                • #54
                  Misto poze . Femeile ca femeile , ( eu am vazut femei care conduc dubite , am vazut una si cu tir ) le stim ca sunt mai pe langa masini dar ce-o mai face userul care a intrebat aici pe forum cate lampi pe marsarier are Loganul ( si era ' barbat ' )? Sau cu socrul meu care mi-a zis ca-mi merge doar una !
                  B -X X - DDF x 2

                  :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                  Comment


                  • #55
                    Deci da intr-adevar, femeile de obicei nu sunt chiar asa de talentate insa uitati cateva exemple contra :

                    1. Eu , ieri Cora Lujerului, vreau sa ies din parcarea subterana si era sa ies pe unde se intra... a trebui sa dau cu spatele o suta de metri.
                    2. Mama, am un respect enorm pentru modul in care conduce inafara orasului. Depaseste tot ce prinde intr-o maniera eleganta (nu iresponsabil).

                    Insa am intalnit si dezastre. De vro 2 ori mi s-a intamplat. La stop, femeie langa mine , intr-un megane o data si VW a doua oara si s-au luat la intrecere efectiv cu mine numa ca sa schimbe banda. De mentionat ca intre mine si urmatorul de pe aceeasi banda erau zeci de metri, putea doar sa puna frana si sa schimbe banda ).

                    Deci sunt cazuri si cazuri in care si femeile dar si barbatii gresesc. Nimeni nu e perfect. Insa as putea zice cu siguranta ca masinile nu sunt o preocupare a femeilor, nu in general. sunt de 4 ori mai multi barbati preocupati de masinile lor. Insa talentul la volan si capacitatile tehnice in materie de masini sunt doua chestii relativ diferite.
                    Logan Prestige 1.6 16v 105cp stock - 23000km
                    Honda 2.0 Accord Executive M/T - 21000KM

                    Comment


                    • #56
                      Ieri in Carefour una a intrat intr-un semn de stop. Mergea incet se uita dupa o parcare si a proptit masina in stalpul semnului. A intrat cu fata in stalp nu cu lateralul sau cu spatele. Faza a fost haioasa.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #57
                        Am asistat si eu la o faza destul de penibila pentru o femeie.
                        Avea masina parcata lateral langa bordura intre alte doua masini. S-a chinuit vreo minute sa o scoata, timp in care a lovit de cateva ori ambele masini.
                        Apoi a iesit din masina, a oprit un trecator si l-a rugat sa o dirijeze, s-a mai chinut inca cateva minute, dupa care l-a rugat sa o scoata el
                        Eu am asistat la toata faza de la un bar de vis-a-vis cu cativa prieteni si ne prapadeam de ras
                        Anunturi auto

                        Comment


                        • #58
                          Sunteti rai, baieti. Trebuie sa recunosc ca am intalnit si eu femei care incurcau circulatia.. Dar sunt si o multime de barbati care privesc rataciti pe geam, cu toate ca este verde de 2-3 secunde..De curand am devenit sofer de bucuresti si ma descurc foarte bine in trafic...Eu ma consider o soferita buna...

                          Comment


                          • #59
                            Din pacate e o lume a barbatilor.Totusi trebuie sa ne respectam unii pe altii si sa nu uitam ca nimeni nu e perfect...Nici chiar noi,barbatii.
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #60
                              Am observat ca soferii (mai ales cei bucuresteni) au inceput sa se civilizeze... Eu am intalnit foarte putini dobitoci....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google