Reguli De Circulatie In Bucuresti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Noi bucurestenii intoarcem oriunde ... spatiu sa fie, de incomodat nu se pune problema ca te vor incomoda altii imediat pe tine.

    Ai cativa km de linie de tramvai unde poti sa intorci- e linie discontinua.

    Comment


    • #32
      si tot ce relatati voi se invata chiar din scoala de soferi....
      Mai Multe Episoade X Lucruri - https://bit.ly/2IvsBbphttps://www.facebook.com/10lucruriAndrei Lacatus, Ionut Bodonea & Vali Dobrogeanu


      Comment


      • #33
        Originally posted by Drogas View Post
        Noi bucurestenii intoarcem oriunde ... spatiu sa fie, de incomodat nu se pune problema ca te vor incomoda altii imediat pe tine.

        Ai cativa km de linie de tramvai unde poti sa intorci- e linie discontinua.
        Ma gandeam ca exista si varianta de a vira la dreapta, cu intrare pe sub pod, pentru a nu incurca acolo circulatia si a tine in spatele meu traficul; oricum, asteptam un raspuns mai pe " intelesul meu", in felul in care m-au ajutat colegii, la intrebarea dinaintea acesteia.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • #34
          la intrare in Voluntari intri pe sub pod, faci stanga pe centura pana la intersectia cu soseaua veche de Constanta si intri prin Soseaua Pantelimon, faci Dreapta pe Fundeni si aproape de Rompetrol o sa vezi pe partea dreapta Soseaua Dragonul Rosu. La plecare iesi tot prin Soseaua Dragonul Rosu, faci dreapta pe Fundeni pana la intersectie cu Soseaua Colentina iar dreapta si o tii drept inainte - Voluntari, Afumati ...
          sigpic
          Ambition 1.5 dc

          Comment


          • #35
            Pffff Halal explicatie,..mai aveai putin si il puneai pe Iancu sa faca centura roata

            Iancule,,intorci la primul semafor de la Carrefour! Faci stanga acolo si daca ai loc intorci din prima daca nu,intri prin parcarea lor si apoi iar in strada.

            Comment


            • #36
              daca vine dupa marfa si trage remorca poate veni batraneste....
              sigpic
              Ambition 1.5 dc

              Comment


              • #37
                Dupa cum am zis,,fie intorci la semafor si o iei spre Afumati si intri pe soseaua cu galben de la pod....fie o iei pe trasesul cu rosu ca sa ajungi la CHINEZI
                Attached Files

                Comment


                • #38
                  Originally posted by dani030669 View Post
                  la intrare in Voluntari intri pe sub pod, faci stanga pe centura pana la intersectia cu soseaua veche de Constanta si intri prin Soseaua Pantelimon, faci Dreapta pe Fundeni si aproape de Rompetrol o sa vezi pe partea dreapta Soseaua Dragonul Rosu. La plecare iesi tot prin Soseaua Dragonul Rosu, faci dreapta pe Fundeni pana la intersectie cu Soseaua Colentina iar dreapta si o tii drept inainte - Voluntari, Afumati ...
                  Mai Danutule, juma' de ora m-am tot "plimbat" pe maps, sa vad pe unde ma duci tu si nu pot sa fac decat o gluma, daca nu te superi; "ba, esti nebun"?
                  Nu vin frate dupa marfa; imi duc fata la facultate si am zis sa aruncam un ochi pe acolo. Am mai fost la chinezi, dar venind din oras; pe acolo nu prea ma dumiream. De iesit, ies spre Fundeni, ca merg in Titan. Mulțam oricum.
                  Originally posted by Ivan Marian View Post
                  Dupa cum am zis,,fie intorci la semafor si o iei spre Afumati si intri pe soseaua cu galben de la pod....fie o iei pe trasesul cu rosu ca sa ajungi la CHINEZI
                  Tot Marian m-a luminat; încă o bere, cand o sa ne întalnim, daca ai rabdare.
                  Multumesc.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by IancuMIC View Post
                    Mai Danutule, juma' de ora m-am tot "plimbat" pe maps,,,,,Tot Marian m-a luminat; încă o bere.. SA MAI IMI DAI
                    Adica 3 beri de dat...

                    Te mai luminez inca odata cu traseul ala de vreo 18 km al lui @Dani in loc de 3
                    Adica sa ocolesti vreo 18 km prin toata aglomeratia dupa centura si prin oras cu soseaua Fundeni la un loc..in loc sa faci vreo 3 km pe la Carrefour.

                    Deci, de benzina arsa pe traseul ala cu rosu mai bine imi mai dai inca 3 beri,,total 6,un BAX!
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Se face Mariane, nu moare Iancu din asta. M-am descurcat bine; oricum varianta pe centura iesea din calcul.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #41
                        Apropos, intrarea dinspre Pantelimon e super aglomerata, fiindca se fac lucrari. Mai bine vii dispre Afumati, intrii tot asa pe Fundeni si dupa pod (la Autosoft) te bagi dreapta pe sub pod si mergi spre Dragonul Rosu.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google