Video "Conduc Dacia Logan"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video "Conduc Dacia Logan"

    Se putea sa nu fie si o melodie privind dacia logan. Asta e, la romani se canta despre orice la nunta. Mie daca mi-ar fi cantat asa ceva, l-as fi dat pe usa afara, nu pt ca sunt posesor de logan, din motivul ca sunt atat de multe melodii frumoase de aur in arhiva muzicii romanesti ca ar trebui cantate mereu si oricat le-ai asculta, nu te saturi de ele. avem atatea mii de melodii frumoase ca ar putea acoperi nuntile pe un an din romania si sunt melodiile marilor compozitori. pacat, ca marii compozitori si artisti in general sunt mai in varsta si, din pacate, dispar unul cate unul si in loc sa ne amintim de melodiile lor si sa ii omagiem prin a le canta melodiile, ne intoxica tot felul de "cantareti" cu texte facute la un semafor despre loganuri, passaturi si mertane.

    Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
    sigpic

  • #2
    tulai doamne... :| si eu l-as fi dat la afara la o nunta..mai bine imi canta calculatoru decat un incompetent dinala

    Comment


    • #3
      Asa ne trebuie!Noi suntem de vina,deoarece platim aceste porcarii.Daca nu am cumpara cd-uri,daca nu ne mai ducem la concertele manelistilor,daca nu o sa mai ascultam acest tip de muzica, acesti "cantareti" nu se vor mai plimba in limuzine,mertanuri ,etc.
      AC/DC- RIDE ON

      Comment


      • #4
        Asta ("cantaretu") numa acuma o auzit de melodia asta? Pai este de cand am luat eu masina, acum aproape 4 ani. S-o trezit si el sa "promoveze" masina nationala? Si daca era la mine la nunta cred ca zbura afara....cat ai zice peste.
        Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

        Comment


        • #5
          Hai sa nu cumparam nimic din epoca lor de aur a manelistilor, sa nu ii imbogatim, rad de noi din Mertane etc...io oricum nu am cumparat un CD din anii 90-2000 asa ca ar fi bine sa le dam cu muzica in nas sunt niste cocalari de 2 lei scuze daca am jignit pe cineva
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #6
            1: nu e melodia lui
            2: nu e manea
            3: ascultati ma voi hip-hop, rock, house si ce mai vreti la nunta
            ))) ) )))

            Comment


            • #7
              E de mult melodia.
              "Am loganu cel mai tare ca am si climatizare"
              Na ce sai faci daca ne-am consuma pentru orice chestie am ajunge in carucior
              Noi sa fim sanatosi!
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                Ai dreptate vdmihai , nu are rost sa bagam toti handicapati in seama

                Comment


                • #9
                  Nici n-am stat s-o ascult pana la capat...
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    Cine a stat sa asculte pana la capat??!!!poate prientenul geo_ultras ?!Off doamne,cum spunea cineava,"traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul " )) Am logan si am logan ))))

                    Comment


                    • #11
                      Nu e manea, ca nu are "sha_lai_lai_lai_la_lai_la"...si in plus, guristu asta nu da capu pe spate asa lovit de soarta si nu se vaita.
                      E doar muzica populara d'aia de te invarti in juru' mesei, nu pe masa

                      P.S : nu tin cu ursu, eu ascult gothic si death metal
                      Last edited by lungan; 23 October 2009, 14:35.
                      Keyboard error or no keyboard present.
                      Press F1 to continue or DEL to enter setup...

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google