Perle de-ale soferilor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si nu i-ati cerut sa i-a probe de cauciuc ca sa demonstreze practic? Sau mai bine nu ca era in stare sa va descalte toate masinile .
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #17
      Crezi ca politia romana are habar cum sa ia probe de cauciuc? Oricum in caz de probleme este cuvantul lor impotriva cuvantului tau si dupa cum am mai spus, eu m-am simtit cu "musca pe caciula" asa ca am stat in banca mea si l-am lasat sa plece de bunavoie pt ca oricum nu putea demonstra nimic. Oricum m-am convins ca bancurile cu politisti nu au fost inventate degeaba;)
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ce bancuri? Nu exista bancuri cu politisti.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          O trec aici pentru ca nu am avut unde in alta parte si nici nu se merita sa deschid alt post. In Braila acum 5-6 ani s-au busit 2 masini de politie(2 Passaturi) intre ele. Pe un bulevard mergeau una in spatele celeilalte, prima a oprit la semafor iar cea din spate a intrat in fundul ei (politistii cascau ochii dupa gagici pe strada). Efectul a fost ca pe stadion, un HUUUUUO care se propaga de la un capat la celalt al stazii si bineinteles comentarii din partea tuturor. Interesant este ca nici nu s-au dat jos sa vada ce au facut si au plecat cu viteza luminii.
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • #20
            poate a venit cineva cu un logan cu remorca din aia de nuj cate tone si a facut manevre prin parcare ce naiba. doar politaiul stie ca remorca se trage dar de obicei de camioane :P
            Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

            Comment


            • #21
              faza e ca noi am scapat atunci...ca politaii au vazut doar "niste logane"
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                Originally posted by virtualmansorin
                este adevarat ca daca o obisnuiesti de mica cu viteza si turatiile cind creste mare ii place viteza
                subscriu si sutin
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #23
                  mdea:|

                  Poate nu are legatura cu topicu' dar e tot legat de politisti... locuiesc in Slobozia langa o intersectie mare, unde au mereu loc accidente. Bineinteles ca mereu iese scandal pentru ca fiecare sofer se apara, insa ei nu stiu ca semafoarele sunt decalate (adik ramane timp de 10 secunde verde pt doua semafoare de pe sensuri perpendiculare). Cei ce locuiesc in zona, inclusiv eu, am sesizat politia, insa s-a uitat totul... Concluzia? evitati intersectia Bvd. Unirii cu Lacului ca alta solutie nu se gaseste!
                  :inlove:

                  Comment


                  • #24
                    Mai bine dati cu pietre sa le spargeti. . Asa sunt obligati sa le repare si nici nu se mai intampla accidente.
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #25
                      O perla a unei soferite din Braila. Tipa buna , mergea pe Calea Calarasilor in Braila cu o decapotabila(parca Mazda dar nu-s sigur) cand un sofer neatent a intrat in ea. Replica:
                      " Bai bulangiule stii cata p*** am supt in Spania pentru masina asta" .
                      Macar a fost sincera. Intamplarea este reala.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #26
                        cand am avut accidentul cel care a intrat in mine lovindu`ma pe lateral dreapta ... a spus politailor ca nu m-a vazut in fata lui pentru ca el se uita in dreapta daca vin masini ... culmea ca nici nu iesise bine de pe strada ca sa poate sa se asigure )
                        Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

                        Comment


                        • #27
                          Rocri, aceeashi faza am vazut-o in Bucuresti...
                          :inlove:

                          Comment


                          • #28
                            Ca sa evit lovirea barei masinii din fata, am calcat pietonul.
                            ahahahahaha .. nu pot sa ma mai opresc din ras
                            http://mitzah.labrute.fr/
                            http://c0nstanta.myminicity.com/tra http://c0nstanta.myminicity.com/sec

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google