Imagini Haioase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dan.gutu View Post
    Pur si simplu am ramas cu gura cascata.Asa arata interiorul unui Logan sosit la ITP.Mentionez ca tabloul de bord l-am sters eu cu o carpa sa pot vedea nr de km.
    Io il respungeam din start....dinainte sa ma urc la volan
    sigpic

    Comment


    • Cel mai probabil este masina de firma,folosita de multi.As zice ca apartine unei exploatari miniere si transporta cu ea muncitorii...

      Comment


      • Totusi nu cred ca se poate rfuza itp pentru asa ceva.
        Dan ne luminezi? a trecut sau nu itp?

        Comment


        • Ba eu asa stiu ca are dreptul sa o refuze...dar sa ne lumineze expertul.

          Comment


          • Deci, masina era perfecta din punc de vedere tehnic si estetic , nu va vine sa credeti,dar avea in jur de 17000 de km.Propietarul un tip cam la 50 de ani,curatel imbracat.L-am intrebat ce este cu mizeria aia in masina si a motivat ca nu are timp de curatenie.Mizeria din masina nu este motiv de respingere,trebuie sa iti faci loc printre gunoaie si sa iti faci treaba .Ce a fost interesant,ca nu mirosea urat ,am intalnit si masina la care am scos un sobolan cat pisica de sub bancheta din spate,nu pot sa spun cum putea,proprietareasa ,ca era o femeie, nu stia de unde vine .
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • Fel de fel de ciudati
              sigpic

              Comment


              • ati observat banana de sub scaunu din dreapta?
                cunosc masina daca a stat pe dreapta in garaj mai bine de 2 ani... era cuib de sobolani in el...si era mai curat inauntru...
                Last edited by mumus; 25 May 2010, 22:10.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • laso in masa de treaba cat dureaza sa bagi un aspirator pe ea si sa dai cu carpa pe bord...astia's oameni care isi bat la propiu joc de masini .. oricum se vede ca lucreaza cu ea undeva in constructii

                  Comment


                  • eu am amic care isi bate joc de loganul van... il curata o data la 4-5 luni... dar si la 4-5 luni e mai curat ca asta...
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • chiar daca ar fi masina firmei... cum pot ei sa conduca in mirosu/jegu` ala hai ca suntem cam off si cineva ma pandeste de la un timp ><

                      Comment


                      • Are ochelari de soare?Are!Cred ca ii pune la ochi sa nu vada mizeria din masina.Am vazut pe acolo si un telefon...Cred ca,cara pietris de la rau la cum arata in interior.Poti sa iei vreo ciuperca de la asa masina.
                        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                        Comment


                        • are ventilatorul dat pe ventilare la picioare,cred ca se ridica un praf uneori...

                          Comment


                          • are pariu cu el insusi , cat rezista in logan fata curatenie

                            Comment


                            • O fi el curatel proprietarul....pe dinafara !!! trebuia sa-l dezbraci sa-i faci si lui ITP-ul
                              Scuze de off....
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment


                              • Un fel de haz de necazul omului, dar mai mult... Atentie unde va parcati masina!
                                Attached Files
                                Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google