Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pentru a ajuta campania de promovare a mijloacelor de protectie, iata mai jos cateva idei pentru tipuri noi de prezervative:

    Prezervativul PRIMOLA - Ce-i al tau e pus de-o parte!
    Prezervativul GARNIER ESSENTIALS - Special pentru ten uscat si sensibil!
    Prezervativul ORANGE - 10 minute pe viata in orice retea!
    Prezervativul POIANA - Da gust iubirii tale!
    Prezervativul ECOLPAST - Simplu de aplicat!
    Prezervativul COLA VANILLA - Rasplateste-ti curiozitate!
    Prezervativul SUGUS - Mesteci si faci fata distractiei!
    Prezervativul DIN DRAGOSTE - Iubiti-va mult!
    Prezervativul FANTA - La distractie se cunoaste!
    Prezervativul REXONA - Dureaza 19 zile!
    Prezervativul EUCERIN - Hidratare intensiva, regenerare rapida, eficienta demonstrata!
    Prezervativul VELAFLEX - 24 de ore, volum si fixare!
    Prezervativul ARCTIC - Garantie 3 ani!
    Prezervativul TEDDY - Teddy are pentru fine fructe, morcovi, vitamine...
    Prezervativul ANTENA1 - Mereu aproape!
    Prezervativul LADY SPEEDSTICK - 24 de ore de protectie care dureaza!
    Prezervativul SECRET - Suficient de puternic pentru un barbat, dar creat special pentru o femeie!
    --
    sigpic #

    Comment


    • Un bărbat urât intră în barul local, cu un rânjet mare pe faţă.
      - De ce eşti atât de fericit? îl întreabă barmanul.
      - Ei bine, o să-ţi povestesc, răspunde urâtul. Ştii, eu locuiesc în apropierea căii ferate. Când m-am întors acasă, noaptea trecută, am observat că o femeie tânără este legată de şine, ca în filme. Desigur, am mers acolo şi am eliberat-o din legături şi am dus-o la mine acasă. Şi ca să nu mai lungim vorba, am avut parte de ceva deosebit- am făcut dragoste toată noaptea, peste tot în casă, când eu deasupra, când ea, în toate poziţiile imaginabile!
      - Fantastic! exclamă barmanul. Eşti un norocos. Şi era frumoasă?
      - Nu ştiu, că nu I-am găsit si capul.

      Comment


      • Un anunt pe cabinetul unui doctor foarte des vizitat: "Nu beau bomboane si flori"
        lipsa text

        Comment


        • dar gaini de tara si oua bea ???
          vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

          Comment


          • Vizitatori se opresc dezorientati in fata unei fotografii ciudate.
            Aceasta prezenta nudurile explicite a trei barbati de culoare.
            Sa spunem ca nudurile erau FOARTE explicite, si ca barbatii erau negri cu totul, in afara de unul, cel din centrul imaginii, care avea penisul roz.
            Stau, se gandesc, ce naiba inseamna, de ce are individul penisul roz.
            Vine ghidul muzeului si le explica timp de o juma' de ora ca penisul roz semnifica emascularea Afro-americanilor intr-o lume predominant alba, si ca poate insemna si opresiunea fata de homosexuali in societate.
            Pleca ghidul si se apropie un moshulica de grupul nostru de vizitatori.
            - Vreti sa va spun ce-nseamna cu adevarat imaginea?
            - Ce te face sa crezi ca ai priceput mai bine ca ghidul?
            - Pai eu sunt fotograful! Astia nu sunt negri, sunt mineri din Valea Jiului, iar ala din centru? ... a fost la pranz pe-acasa.
            Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

            Comment


            • Muma Padurii iese la plimbare prin tinutul proaspat inverzit, cu un corb asezat pe umar. Pe drum, vrajitoarea intalneste un tanar ratacit si, patrunsa de valul primavaratic, ii spune acestuia:
              - Daca recunosti faptura care sade la mine pe umar, iti voi darui o noapte de dragoste.
              Tanarul vede cat de urata este, se "concentreaza" si zice:
              - Un bou?...
              La care vrajitoarea:
              - Bou esti tu, dar treaca de la mine....
              sigpic

              Comment


              • Teacher: Can you tell the name of 3 great kings who have brought happiness & peace into people's lives?
                Student: Smo-king, Drin-king & Fuc-king
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • adimrv desigur ca mai exista si PREZERVATIVUL WINTERFRESH MINTS - gustul racoritor care te aduce mai aproape

                  Comment


                  • -De cati politisti este nevoie sa schimbam un bec?
                    -De unul singur,ca politisti sau desteptat acuma,stiind ca Pamantul se invarte,el sat cu becul la dulie.
                    sigpic
                    nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                    Comment


                    • Suc de portocale = Sanantate
                      Sanatate = Sport
                      Sport = Bani
                      Bani=Femei
                      Femei=Sex
                      Sex= Sida
                      Deci nu bea suc de portocale ca mori
                      sigpic #

                      Comment


                      • Doamne, anul trecut mi-ai luat cantaretul si dansatorul meu preferat, pe Michal Jackson tot anul trecut mi-ai luat si actorul meu preferat, pe Patrick Swaize voiam doar sa-ti amintesc ca politicianul meu preferat este Traian Basescu
                        vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                        Comment


                        • O prostituată merge la un chirurg plastician şi-i zice:

                          - Domnule doctor, vă rog să-mi mai faceţi o gaura în fund.

                          Doctorul, stupefiat, îi spune:

                          - Domnişoară, operaţia pe care mi-o solicitaţi este tehnic posibilă, dar etica profesiei mă obligă
                          să vă întreb de ce-mi cereţi acest lucru neobişnuit.

                          - Domnule doctor, în ultimul timp îmi merge atât de bine afacerea, încât m-am gândit să-mi mai
                          deschid si un alt punct de lucru..

                          Comment


                          • Un burlac intra intr-un bar si comanda doua bauturi.Pe una o bea el, iar pe cea de a doua si-o toarna peste mina dreapta. Mai comanda un rand, si procedeaza la fel. In momentul in care comanda a treia oara, barmanul il intreaba:
                            - Mai omule, de ce faci treaba asta?
                            - Burlacul ii zambeste, ii face cu ochiul si ii raspunde:
                            - Incerc sa imi imbat iubita in seara asta.

                            Vine bula batut de la scoala, la care tatal il intreaba "cine te-a batut???"
                            tatal lu maria raspunde bula!
                            se intilneste tatal lui bula cu tatal lu maria si-l intreaba ce s-a intimplat…
                            acesta ii zice stai sa-ti lamuresc:
                            vine bula al tau la maria mea si vad eu ca e cam frig afara asa ca ii poftesc in casa, ma duc mai dau ceva de mincare la gaini , cind ma uit pe fereastra ei se pupa, se pupa se pupa…
                            ma duc mai trag o tigara cand ma uit pe geam fata mea nu are sutien, nu mi-a stat bine, da am fost si noi tineri…
                            mai beau o cafea si cind ma uit bula al tau o f**e pe maria mea, da nu am zis nica, si noi am fost tineri…
                            atunci tatal lui bula furios intreba "si de ce l-ai batut???"
                            Pai sa nu-si mai strearga p**a de perdele!!!!
                            Last edited by Thejock3r; 9 July 2010, 17:00. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Badea Ion vrea sa isi vanda calul la targ.
                              - Cu cat dai calul bade ?
                              - Cu 5 milioane.
                              - Ii cam scump.
                              - Ii scump, da'i un cal fain.
                              - Ii fain, da' sa stii ca mie mi se pare ca-i orb.
                              - Nu crez.
                              - Hai sa-l probam.
                              Dau ei drumul calului, care o ia la fuga si nimereste, din goana, cu capul drept intr-un copac.
                              - No, zisu-ti-am ca-i orb?
                              - Dirept ai zis, da' ai vazut ce curajos ii?

                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                              Lectii de inot.
                              Blonda, catre instructorul de inot:
                              - Chiar e adevarat ca daca-mi scoateti degetul dintre picioare ma inec?

                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                              Germania Nazista s-a predat in fata Aliantei (printre care si America) pe 7 mai 1945. Chuck Norris s-a nascut pe 6 mai 1945. Coincidenta? Nu cred.

                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

                              Intra in spital 3 motociclisti grav raniti dupa ce au avut accident. Dupa operatie merge doctotul la fiecare sa-l intrebe ce a patit. Il intreaba pe primul:
                              -Cum ai avut accidentul?
                              -Pai domnule doctor am acasa o Yamaha si m-am dus cu 200 km/h, am vazut o blonda, m-am uitat dupa ea si primul stalp a fost al meu. Doctorul ii spune sa nu se mai uite dupa femei cand conduce. Merge la al doilea.
                              -Tu ce ai patit?
                              -Domnule doctor am acasa o Honda, m-am dus cu 250 km/h, am vazut o blonda, primul pom a fost al meu. Doctorul ii spune din nou si lui sa nu se mai uite dupa femei in timp ce conduce. Merge la al treilea.
                              -Tu cum ai avut accidentul?
                              -Pai domnule doctor, am acasa un jaf de motoreta si cand i-am vazut pe astia 2 cu ce viteza trec pe langa mine am crezut ca eu stau pe loc si m-am dat jos sa vad ce are.

                              Comment


                              • Vai de mine ce am mai ras dupa ce am citit ultima pagina !


                                La cabinetul ORL se prezinta la doctor o doamna cu nasul
                                zdrobit .
                                -Ce-ati patit , doamna ? se mira doctorul .
                                -O viespe , doctore...
                                -Ce viespe , doamna ? Asa inteapa o viespe ?
                                -Nu , doctore , nu m-a intepat ...
                                -Nu ? se mira doctorul .
                                -Nu , pentru ca a omorat-o ginerele meu , cu o lopata






                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google