Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cica era un pui de iepure si unul de sarpe amandoi orbi si orfani.La un moment dat mergand prin padure iepurasul se impiedica de sarpe. -Scuza-ma!zice iepurasul, dar sunt orb si orfan te-am calcat din greseala! -Ce coincidenta, zice sarpele, si eu la fel si nici nu stiu cum arat! LA care iepurasul zice sa se pipaie ca sa vada fiecare ce e. Primul sarpele: -Ai urechile mari, blana moale si codita mica, trebuie sa fii iepure! Iepurele: -Esti lung, rece, ai limba despicata, n-ai coloana vertebrala si nici c...e, trebuie sa fii UNGUR!!
    lipsa text

    Comment


    • nui masina ca loghanul nici sofer ca tariceanul si nu dati banii pe prostii luati logane la copiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • O cartita sa plictisit de cat a mers prin pamant,si sa gandit sa iasa afara. Ea a iesit, dar nu oriunde.Pe o plaja intre picioarele unei blonde.
        Cartita intreaba:
        -Ariciule, tu esti?
        Ariciul nimic.
        -Ariciule tu esti?
        Ariciul nimic.
        -Ariciule esti mort mai?

        Comment


        • Doi tineri din Poplaca stateau pe prispa casei la un pahar de vorba. La un moment dat unul zice:
          -Ma, ia zi tu, ce e mai aproape, Sibiu sau luna din cer?
          Celalalt surprins de intrebarea prosteasca ii raspunde:
          -Sibiu' ma, ai innebunit!!??
          La care celalalt ii raspunde:
          -Da ce ma, vezi tu Sibiu' de aici?

          Comment


          • - Iubitule, vreau să mă săruţi ...
            - unde iubito?
            - sub coadă ...
            - în cur vrei să spui?
            - la ceafă, boule!
            sigpic
            TM 01 DEO

            Comment


            • O vrabiuta zbura cu viteza la nivelul solului.Din fata ei vine un BMW. Vrabiuta se izbeste de masina, cade ametita toata. Soferul se opreste,o ridica, o ia acasa, o pune in colivie, ii pune niste apa, ii pune niste paine... Se trezeste vrabiuta la un moment dat si se uita buimacita in jurul ei. Vede gratiile, vede apa, vede painea...
              -Hai, sa-mi bag piciorusele! L-am omorat pe ala cu BMW-ul!
              sigpic

              Comment


              • Un barbat evadeaza de la inchisoare, unde a stat 15 ani. Intra prin efractie intr-o casa, in speranta ca va gasi bani si arme si da peste un cuplu in pat. Ii cere tipului sa se ridice si il leaga de un scaun, apoi, in timp ce o lega pe femeie de pat, se apropie de ea, si o saruta pe gat, apoi se ridica si merge tinta la toaleta. In acest timp, barbatul ii spune femeii: "Draga mea, tipul asta e un evadat, uita-te la hainele lui! Probabil ca a stat multi ani la inchisoare si n-a mai vazut demult o femeie. Am vazut cum te-a sarutat pe gat. Daca vrea sex, sa nu te opui, sa nu tipi, sa faci tot ce-ti spune. Te implor, da-i satisfactie, chiar daca iti este sila de el. Tipul asta mai mult ca sigur e periculos, iar daca o sa se infurie, ne va ucide. Sa fii tare, iubita mea! Te iubesc!!"
                Femeia, uluita de spusele sotului ei, ii raspunde: "Nu ma saruta pe gat, ci imi soptea la ureche. Si mi-a spus ca e homosexual si ca crede ca esti dragut, apoi m-a intrebat daca avem vaselina in casa. Iar eu i-am spus ca este in baie. Fii tare, iubitule! Si eu te iubesc!!"

                Comment


                • Ea, după sex oral, vrea să-l sărute. El încearcă să se eschiveze…
                  -Ciudaţi sunteţi voi, bărbaţii. După voi vă este greaţă, după alţii, nu…
                  sigpic
                  TM 01 DEO

                  Comment


                  • La un bar, un cuplu de pământeni discută cu un cuplu de extratereşti despre modalităţile de a face dragoste.
                    - La noi e simplu, zice extraterestra. Când am chef de sex, îi dau un pumn în cap soţului meu şi e în stare de o repriză. Dacă mai vreau o dată, îi mai trag un pumn în cap. O ţinem aşa toată noaptea.
                    Speriat, pământeanul se scuză şi pleacă acasă mai devreme. A doua zi, se întâlnesc pe stradă extraterestul cu pământeanul.
                    - Ce-ai păţit, întreabă extraterestrul, de eşti supărat?
                    - Aseară, nevastă-mea s-a îmbătat şi a nemerit la vecin. Acum trebuie să mă duc să-l scot din spital!

                    Comment


                    • - Un tip are o fabrica de carnati. Intr-o buna zi, il aduce pe fiul sau la munca sa vada mostenirea familiei si ii face marele tur. Asta micu, rasfatzat de-ti venea sa-l bati, snob si plictisit, nimic nu il impresiona.
                      In fine il aduce taica-su in inima fabricii, totul nou si ultra modern si cu mandrie declara (ca o ultima chestie care l-ar putea impresiona):
                      - Uite fiule, vezi aparatul asta? intr-o parte bagi cate un porc si prin alta ies carnatii!
                      Fiul, cascand:
                      - Da tata, foarte interesant...dar n-ai si un aparat in care sa bagi un carnat si din care sa iasa un porc?
                      La care tatal, infuriat:
                      - Ba da, fiule...pe ma-ta..
                      lipsa text

                      Comment


                      • Gheorghe isi inmormanteaza soacra.Vine omu' nostru acasa si cand sa deschida poarta ii pica o tigla in cap.
                        Gheorghe contrariat se uita spre cer:
                        -Ai si ajuns, scarba?!?!?!

                        Comment


                        • Ion si Gheorghe isi fac vacantele separat. Ion se intoarce din vacanta
                          de iarna multumit.
                          - Ei, si pe unde ai umblat, Ioane?
                          - Prin Suedia, mai!
                          - Si cum sunt scandinavele?
                          Ion da din colt in colt, nu da un raspuns clar. Acasa, cauta in dictionar.
                          "Aha, scandinave-adica femeile de acolo! Cum de nu am stiut, sa ma
                          fi laudat, ca aveam cu ce!"
                          Anul urmator, Ion se intoarce din vacanta bronzat.
                          - Ei, Ioane, pe unde ai mai fost?
                          - Grecia, tara frumoasa, mai!
                          - Ei, dar Elenele?
                          Ion ramane iar mut. Nervos, acasa, cauta din nou in dictionar: "Aha,
                          femeile de acolo!"
                          Un an mai tarziu, Ion se intoarce iar bronzat.
                          - Si cum a fost in Egipt, Ioane?
                          - Frumos, cald, camile, alea, alea...
                          - Si piramidele?
                          - Niste curve!
                          ==========================

                          O maicuta pleaca din manastire si bantuie pe strada. La un moment dat intalneste o tipa si o intreaba:
                          - Auzi, da' ce lucrezi tu de ai masina asa frumoasa?
                          - Nimic. Ma intalnesc cu un neamt, il fac sa se simta bine si mi-a dat masina.
                          - Da hainele astea de unde le ai?
                          - Ma intalnesc cu un italian, il fac sa se simta bine si imi da haine.
                          - Da' totusi de unde ai atatia bani?
                          - Ma intalnesc cu un francez, il fac sa se simta bine si imi da bani.
                          Maicuta se intoarce dezamagita la manastire si seara merge la culcare.
                          Pe la 12 noaptea se aud batai usoare in usa. La care maicuta raspunde:
                          - Du-te dracului, parinte Ilarie, cu biscuitii tai cu tot.

                          Comment


                          • Se duce Maria la preot : - Parinte am avut aseara un vis si vreau sa ma spovedesc. - Spune fiica mea... - Parinte am visat ca a venit Ion aseara, a intrat la mine in camera si m-a sarutat. - Cum fiica mea... asa? (si preotul o saruta). - Da, da parinte si apoi mi-a dat bluzita si fustita jos. - Cum fiica mea... asa? (si preotul o dezbraca). - Da, da parinte si apoi mi-a dat si lenjeria intima jos. - Cum fiica mea... asa? (si preotul ii da fetei lenjeria intima jos). - Da, da parinte si apoi am facut sex. - Cum fiica mea... asa? (si preotul se pune pe treaba). Dupa ce termina treaba, Maria ii zice preotului: - Da, da parinte si apoi mi-a dat 100 de euro. - Vise fiica mea... vise...
                            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                            Comment


                            • merge ion la doctor si ii zice
                              ion- domn doctor miam facut un program in fiecare dimineata la ora 7 fac treaba mare
                              doctorul- asta este foarte bine
                              ion- bine pe naiba ca eu ma trezesc pe la 9 jumate 10
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                              Comment


                              • Intrebare pe aeroport, la vama, in Pretoria:
                                - Aveţi ceva împotriva negrilor?
                                - Păi... de exemplu: cuţite, bastoane, pumnale, pistoale mitralieră, grenade!
                                __________________________________________________ ___________________
                                Vine primul fiu acasa: - Tata, da-mi cinci milioane ca am lasat-o pe una gravida. Vine si al doilea fiu: - Tata, da-mi sapte milioane ca am lasat-o pe una gravida.. Vine si fiica: - Tata, am ramas gravida. Tatal: - In sfarsit, mai si incasam....

                                __________________________________________________ _______________________
                                Un tip aduce automobilul sau intr-o statie de raparatii auto. Mecanicul se uita la ea, se scarpina la ceafa. Tipul:
                                - Sotia mea, in plina viteza s-a lovit de un stalp.
                                Mecanicul:
                                - De cate ori?
                                Last edited by mr.K; 2 November 2010, 12:44. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google