Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ultima noutate...

    si teoria relativitatii...in romania ...
    Attached Files
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Originally posted by csebalyn View Post
      ultima noutate...
      )))))))), eu cred ca e pusa la mishto), besinoasa....)

      PS: i-ar fi bun un scutec)
      ...de doi lei :p

      Comment


      • csabalyn m-ai omorat cu link-ul. Intrase in birou cineva si-mi spunea ca nu are cu ce sa plateasca o datorie care o avea catre institutia unde lucrez iar eu radeam ca citisem cu ce se lauda "doamna"
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • O turma de bivoli se deplaseaza intotdeauna cu viteza celui mai incet bivol din turma. Cand turma este vanata, de obicei este ucis cel mai slab si mai din urma bivol. Aceasta selectie naturala este benefica turmei ca intreg, pentru ca astfel, prin eliminarea celor mai slabi membri, se imbunatatesc viteza si sanatatea turmei. Cam in acelasi mod, creierul uman poate opera doar atat de repede cat ii permite cea mai slaba celula. Consumul de alcool, dupa cum se stie, omoara celulele creierului, dar in mod normal prima data omoara celulele cele mai slabe. In acest mod, consumul regulat de bere distruge cele mai slabe celule cerebrale, facand creierul o masina mult mai rapida si mai eficienta. Acesta este si motivul pentru care intotdeauna te simti mai destept dupa cateva beri.
          In tara momentan.

          Comment


          • da intradevar un raspuns atat de logic dar si stintific

            Comment


            • Originally posted by Sp!ke View Post
              Bula se pregateste de majorat.
              - Tata in seara asta am majoratul la liceu. Daca o sa vin beat si o sa fac scandal te rog sa ma ierti si sa nu ma bati pt ca e o seara speciala.
              - Bine fiule.
              Pleaca Bula la majorat, iar a doua zi se trezeste cu vanatai peste tot.
              _ Tata mi-ai promis ca nu o sa ma bati.
              _ Stiu fiule. Cand ai venit si ai spart usa pentru ca nu nimereai cheia in gaura n-am zis nimic. Apoi cand ai intrat in sufragerie si ai aruncat televizorul pe geam pt ca nu puteai sa nimeri butoanele telecomenzii m-am calmat iar. Cand ai intrat la noi in camera, pe mine m-ai facut betziv iar pe ma-ta curva si iar am inchis ochii. Dar cand te-ai c***t in mijlocul camerei , ai infipt betze de chibrit in el si ai zis ca ariciul doarme cu noi la noapte n-am mai rezistat!

              pfooai de 10 minute rad in continuu ma jur cel mai tare banc;)) nu ma pot opri din ras
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Si hai sa va zic si eu un Banc cu militieni :

                intr-o seara un militian are permisie de la comandant sa plece in orash.. si in centru langa catedrala acolo unde ii ceasu ala mare sus un tanar sta langa catedrala. Vine militianu la tanar ce faci domle la ora asta aici
                Tanarul : Da uite vand ceasul de sus.
                Militianul : Cum domle sa vinzi ceasul ii posibil asa ceva?
                Tanarul : Ma il cumperi sau nu? daca nu stergeo ca am clienti.
                Militianul : Bine domle il cumpar tine 100 de lei da si mie ceasu
                Tanarul iar banii si ii zice la Militian sa astepte ca se duce dupa scara
                A doua zii alt militian aceeeasi chestie
                A treia zi.. Comandatul citind rapoartele celor 2 ce facusera in zilele anterioare ce se gandi hai ca ma duc eu si il prind pe smecherul asta
                Militianul : Ce faci domle la ora asta aici
                Tanarul : Da uite vand ceasul de sus.
                Militianul : Cum domle sa vinzi ceasul ii posibil asa ceva?
                Tanarul : Ma il cumperi sau nu? daca nu stergeo ca am clienti.
                Militianul : Bine domle il cumpar tine 100 de lei da si mie ceasu
                Tanarul : Un moment ma duc dupa scara si vin
                Militianul : Nu, Nu, Nu ma duc eu dupa scara stai tu aici
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Intr-o zi o baga unul pe o tipa in dormitor, o dezbraca si se pregateste sa se urce pe ea. Dar mai intai o intreaba:
                  -Auzi duduie, dar tu cati ani ai
                  -13
                  -Aoleuuu!! strange-ti repede hainele si fugi!
                  Se uita asta urat la el:
                  -Domne, nu stiam ca esti asa de superstitios!
                  Doar două lucruri sunt infinite, universul şi prostia umană, însă nu sunt sigur despre primul.

                  Comment


                  • Un tip se imbata la petrecerea lu' sefu' si a doua dimineata vorbea cu nevasta-sa:
                    Ea: Ca de obicei, te-ai imbatat ca un porc si te-ai facut de ***** in fata sefului.
                    El: Si ma pis pe el.
                    Ea: Asta ai facut aseara si te-a dat afara.
                    El: Atunci sa-l f*t..
                    Ea: L-am f**ut eu si maine dimineata te poti duce la serviciu, boule
                    I don't drive fast...I fly low !!!

                    Comment


                    • Trei soareci intr-un bar trageau shot-uri de tequila. Primul toarna un shot, isi umfla muschii si incepe:
                      - Ba fraierilor, voi stiti capcanele alea de soareci pe care le pun bulangiii de oameni cu o bucatica de cascaval inauntru? Ei bine, io desfac dintii aia, fac vreo 20 de tractiuni la capcana , iau cascavalul si o sterg, ba!!!
                      - Mama , ce tare e asta!
                      Al doilea isi pune tequila, se scutura si zice:
                      - Brrr, stiti voi grauntele alea mici si roz,bobitele alea de grau cu otrava ? Eu iau cateva boabe, le pisez, le pun pe o foita si pac! le trag pe nas!
                      - Ba ... asta e nebun de tot! auzi, se drogheaza cu otrava!
                      Al treilea isi pune si el un paharel, il da pe gat, se incordeaza, se scutura un pic si pleaca posomorat.
                      - Unde pleci, ba ?
                      - Ma duc sa f*t mitza...
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • ce sa faci in avion: aseaza-te confortabil, deschide laptopul ca si cand n-ai vrea sa vada cineva ce ai tu pe ecran, dar totusi las-l sa poata trage cu ochiul, apoi lanseaza site-ul asta....
                        apoi lasa-te pe spate relaxat si bucura-te de restul zborului...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Simptome,cauze si remedii ale bolii BEREtonita:

                          SIMPTOM: Berea pare incolora si n-are gust
                          CAUZA: Paharul dvs. e gol
                          REMEDIU: Gasiti pe cineva sa va cumpere alta bere

                          SIMPTOM:Peretele din fata e acoperit brusc cu lumini fosforescente
                          CAUZA: Ati cazut pe spate; ceea ce vedeti in fata e tavanul
                          REMEDIU: Cautati sa ajungeti inapoi la bar, in pozitie verticala daca se
                          poate- berea aluneca mai bine

                          SIMPTOM:Aveti gura plina de mucuri de tigara
                          CAUZA: Ati cazut pe burta
                          REMEDIU:Procedati ca mai sus

                          SIMPTOM: Berea nu are nici un gust, tricoul dvs. e ud in fata
                          CAUZA: Tineti gura inchisa sau paharul e in dreptul altei parti a fetei REMEDIU:Retrageti-va cu halba la toaleta si exersati in oglinda

                          SIMPTOM:Va e frig si va simtiti umed
                          CAUZA: Paharul e inclinat intr-un unghi gresit
                          REMEDIU: Rotiti paharul in asa fel incat partea cu deschizatura sa indice tavanul

                          SIMPTOM: Podeaua devine neclara
                          CAUZA: VA uitati in jos printr-un pahar gol
                          REMEDIU: Gasiti pe cineva sa va cumpere alta bere

                          SIMPTOM:Podeaua se clatina
                          CAUZA: Va aflati intr-o zona cu multe goluri de aer
                          REMEDIU: Introduceti o coada de matura intre camasa si sira spinarii

                          SIMPTOM: Berea este clara si cristalina
                          CAUZA: E apa, cineva incearca sa faca glume proaste cu dvs.
                          REMEDIU: Pocniti-l

                          SIMPTOM: Va dor pumnii, nasul, dar sunteti deosebit de lucid
                          CAUZA: Tocmai ati iesit dintr-o incaierare
                          REMEDIU: Scuzati-va la toata lumea din jur. Nu se stie, poate cel batut de dvs. a fost unul din ei

                          SIMPTOM: Podeaua incepe sa se miste
                          CAUZA: Cineva va scoate afara din bar
                          REMEDIU: Interesativa subtil daca sunteti ''condus'' in alt bar. Sau
                          strgati: Ajutor! Sunt rapit!!!

                          SIMPTOM: Va e cald si va simtiti umed
                          CAUZA: Vezica v-a scapat de sub control
                          REMEDIU: Cautati repede un caine si incepeti sa va plangeti de proasta lui educatie. Va puteti plange deasemenea si barmanului de lipsa de igiena din local

                          SIMPTOM: Lumea se uita la dvs. si zambeste
                          CAUZA: Dansati pe masa
                          REMEDIU: Cadeti pe cineva care se uita deosebit de urit la dvs.

                          SIMPTOM: Nu recunoasteti pe numeni din jur si nici locuinta in care va aflati
                          CAUZA: Ati nimerit la o petrecere unde nu ati fost invitat
                          REMEDIU: Intrebati daca primiti totusi o bere
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Nu mai posta la bancuri ca ma dau astia afara. Acum vorbeam cu o sefa si i-a vorbea si eu radeam si nu stia de ce.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • @rocri; esti sigur ca sefa nu vorbea cu tine de reducere de salariu? Si tu rideai...
                              Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                              Comment


                              • Intuneric... gonesti cu masina cu o viteza constanta... in stanga ta este o prapastie, in dreapta ta, paralel cu tine merge o autospeciala de pompieri cu aceeasi viteza ca tine. In fata ta galopeaza un elefant la fel de repede care este mai mare decat masina ta si nu poti sa-l depasesti. In spatele tau te urmareste un elicopter foarte aproape de sol. Elefantul si elicopterul isi mentin viteza. Ce faci, ca sa scapi din situatia asta? Raspunsul: Sa te dai jos din carusel si altadata sa nu mai bei ca porcu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google