Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta nu e banc, chiar s-a intamplat!...

    Un brasovean si-a luat jucaria sexuala sub brat si s-a dus sa o reclame la Protectia Consumatorului. Acesta a constat cu indignare faptul ca papusa gonflabila pe care tocmai o cumparase nu corespundea din punct de vedere calitativ. Problemele semnalate erau destul de grave: jucaria scapa aer si, mai mult decat atat, nu mai scotea nici un sunet din cele pentru care era programata. 'Inarmat' cu obiectul incriminat, barbatul a depus o sesizare inspectorilor OPC Brasov, care au fost nevoiti sa treaca pragul sex-shopului de unde fusese achizitionata papusa. 'Indiferent de reclamatie noi suntem nevoiti sa verificam despre ce este vorba. Si in cazul de fata inspectorii s-au dus la magazin unde au efectuat un control. in urma verificarilor s-au constatat si alte nereguli legate de modul in care se facea informarea consumatorului', a declarat Iulian Mara, seful Oficiului Judetean pentru Protectia Consumatorului (OJPC) Brasov. Barbatul a primit o alta papusa in locul celei defecte, iar magazinul a fost amendat cu 3.000 de lei.

    Comment


    • La o scoala din SUA , invatatoarea le cere elevilor sa povesteasca un film ce trateaza o tema de dragoste.
      -Dintre un barbat si un barbat? intreaba un elev.
      -Nuuu, raspunde grabita invatatoarea.
      -Dintre o femeie si o femeie? intreaba o eleva.
      -Nuuu, raspunde ingrijorata invatatoarea.
      -Dar atunci intre cine? intreaba nedumeriti elevii.
      -Intre un barbat si o femeie, raspunde invatatoarea.
      -Aaa, am inteles, spuse un elev mai dezghetat. Vreti sa tratam un film istoric.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • De ce se ingrasa barbatii dupa ce se insoara? - Cand stau cu parintii, vin acasa, se duc la frigider si isi zic: "Iarasi mancarea asta!" si se baga in pat. Dupa ce se insoara, vin acasa, se duc la pat si isi zic: "Iarasi asta!" si se duc la frigider.....
        In tara momentan.

        Comment


        • La tribunal, judecatorul:
          - Si sustineti ca atunci ati crezut ca portmoneul gasit va apartine?
          - Portmoneul nu, dar bancnotele imi pareau cunoscute...
          In tara momentan.

          Comment


          • un tigan un englez si un neamt , naufragiaza si ajung pe o instula pustie...
            si nu aveau ce manca si se gandesc ei cum sa faca si ajung la urmatoare concluzie:
            in fiecare seara isi taie o bucatica din corp o gatesc si mananca
            Prima seara englezu isi rupe 2coaste le prajeste mananca bine baietii se culca
            A2a seara neamtu taie o bucata din pulpa o face la gratar...
            A3a seara tiganu , se descheie la pantalon si scoate p*la afara , la care neamtu si englezu o carnat ce bine ce bine , la care tiganu ce carnat ma ca vati ingrasat un laptic cald si la culcare

            sigpic

            Comment


            • da asta legat de calciu

              Comment


              • O femeie se plange unui politist:
                - Domnule politist, tipul acela ma urmareste. Cred ca e beat!
                Politistul o masoara de sus pana jos si spune:
                - Aveti dreptate.
                Cu siguranta este beat!

                La interviul pentru angajare:
                - Sunteti casatorit?
                - Nu.
                - Ne pare rau, noi avem nevoie de persoane care sunt obisnuite sa se subordoneze...

                O blonda vrea sa demonstreze ca blondele sunt destepte.Se duce la un concurs de cultura generala :
                Prezentatorul : Cat face 2 ori 2?
                Blonda : 2.
                Blondele din public : Mai dati o sansa!!!
                Prezentatorul : Bine.
                Blonda : 3.
                Blondele din public : Mai dati o sansa!!!
                Prezentatorul : Bine.
                Blonda : 4
                Blondele din public : Mai dati o sansa!!!

                Cand am avut 14 ani am vrut sa am si eu o prietena. La 16 ani mi-am realizat dorinta. Am avut o prietena insa nu m-am simtit atras fizic de ea. Student fiind, m-am imprietenit cu o femeie foarte senzuala, insa sensibila. La cea mai mica neintelegere izbucnea in plans si ameninta ca se sinucide. Am inteles ca am nevoie de o femeie echilibrata cu un carater stabil. La 25 de ani am cunoscut o astfel de femeie. Din pacate ea era prea previzibila si m-am plictisit repede. La 28 de ani am cunoscut o femeie foarte temperamentala. Vorbea mult si cu patos, sarea de la un subiect la altul si era cam certareata de felul ei. Nu am reusit sa tin pasul cu ea. Am inteles ca am nevoie de o femeie inteligenta cu caracter puternic, care stie ce vrea si stie cum sa-si realizeze dorintele. Am avut noroc si am gasit-o. Ne-am casatorit. Chestia e ca ea s-a plictisit repede de mine, a cerut divort si a plecat cu tot ce aveam. Astazi, la 40 de ani, caut femei frumoase cu tate mari.

                Un englez, un American si un arab stau de vorba despre familiile lor intr-un bar. Englezul zice:
                "Am 10 copii acasa si daca as mai face unul as avea o echipa de fotbal!"
                "Eeii", spune americanul, "eu am 15 copii acasa si daca ma mai fortez o data imi fac o echipa de fotbal american!"
                In sfarsit, arabul zice: "Eu am 17 neveste acasa". Face o pauza in timp ce soarbe tacticos din pahar. "Daca imi mai iau una, imi fac teren de golf!"

                Vine un student in caminul de fete. Paznicul intreaba:
                - La cine mergeti?
                Studentul:
                - La cine ma sfatuiti?

                - De ce barbatii nu pot avea mai multe neveste ?
                - Pentru ca ii protejeaza legea!

                Anunt la matrimoniale: "Caut sotie"
                Mii de raspunsuri: "Ia-o pe-a mea!"

                Un tip irascibil la magazin:
                - Doamna, nervi aveti?
                - Nu!
                - Nu-i nimic, va fac eu...


                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Totul a inceput asa....eram la un chef, masina(LOGAN-ul) am lasat-o undeva la citeva strazi distanta.Vine timpul de mers acasa (dimineata!), ma indrept spre masina si ramin MUT:Spoiler,aripi fata ,lampi spate lipsa!FURATE!
                  Chem Politia....care nu apare! In final, suna alarma ,este 6.45 dimineata si trebuie sa ma ridic din pat...merg la geam,vad "tigaia"complecta fara nici o lipsa,Abia atunci imi dau cu seama ca a fost doar un vis,LOGAN-ul meu nu a patit nimic!Nevasta-mea ridea de mine! A fost cea mai tare poanta care mi se putea intimpla azi! Voi nu ati patit d'astea?
                  Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                  Comment


                  • da ce vise ai frate chiar cosmaruri

                    Comment


                    • Sotia se pregateste sa prajeasca un ou ochi, cind tocmai se intoarce sotul acasa si incepe sa tipe:
                      - ATENTIE!!! ATENTIE!!! MAI MULT ULEI!!! AVEM NEVOIE DE MAI MULT ULEI!!! O SA SE ARDA!!! ATENTIE!!! INTOARCE-L, INTOARCE-L, INTOARCE-L!!! HAI!!! ATENTIE!!! AI INNEBUNIT? ULEIUL O SA SE TERMINE!!! O, DOAMNE DUMNEZEULE, SAREA!!! NU UITA SAREA!!!
                      Sotia, deja enervata la culme de tipetele sotului, il intreaba:
                      - De ce tipi asa? Crezi ca nu sint in stare sa prajesc un ou???
                      Barbatul raspunde foarte calm:
                      - Asta ca sa-ti faci o idee de cum ma simt eu cind conduc masina si tu stai linga mine …
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • doamne rocri cat adevar...

                        sigpic

                        Comment


                        • Sotia unui programator ii zice:
                          - Du-te la magazin si ia salam. Daca au oua, ia zece.
                          Programatorul ajunge la magazin si:
                          - Aveti oua ?
                          - Da, raspunde vanzatoare.
                          - Dati-mi 10 salamuri!
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • da si maicamea la fel ma trimite la piata si mi face lista si scrie ... cartofi , paine , suc
                            cat nu-mi zice... nu asta ar fi problema dar cand ies pe usa imi zice : a sa mai iei si niste delicat , si portocale , banane , iaurt , smantanta , mancare la caine si etc etc etc si tot timpu uit ce mi zice exact cand ies pe usa

                            sigpic

                            Comment


                            • vezi sony, daia eu cer bilet cu toate detaliile (asta in cazul in care merg eu).
                              dar daia m-am insurat, se ocupa nevasta de problemele aprovizionarii . deci un + pentru cei insurati si asupriti
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • hmmm..........+ -ul asta nu e un motiv suficient sa ma convingi sa ma casatoresc)
                                Mai e mult pana departe!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google