Bancuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un tip beat la un bar cere la chelner sa ii serveasca 3 cafele.
    - Trei cafele?
    - Da, una pentru mine, una pentru tine si alta pentru ma-ta.
    A doua zi, acelasi tip beat cere la acelasi chelner:
    - Trei cafele...
    - Trei?
    - Da... trei... una pentru mine, una pentru tine si alta pentru ma-ta. Chelnerul nu a mai putut sa se abtina, a sarit peste masa si l-a snopit in bataie pe betivan. O zi mai tarziu, apare tipul plin de vinatai la Bar. Chelnerul ironic il intreaba:
    - Trei cafele?...
    - Nu, raspunde betivanul, doar doua: una pentru mine si una pentru ma-ta. Pentru tine nu, ca pe tine te agita.
    sigpic #

    Comment


    • Bula prin padure.Apare spiridusul.
      -Pt. ca esti pe teritoriul meu trebuie sati-o trag.
      Bula fuge cat poate.Stupoare in fata iar spiridusul.
      -Nu ti-am zis ca ti-o trag?
      Bula fuge si mai tare. cade epuizat, iar in fata lui..spiridusul.
      -Pt. ca esti pudic mai ai o sansa. Cu Vaselina sau fara?
      Pe ganduri Bula epuizat alege”
      -Bine ma cu Vaselina.
      -Vaselinaaa, vino si tu!!

      --------------------------------------------------------------------------------------

      Un mos intra intr-o farmacie si cere un prezervativ. Se uita la el pe toate partile si zice:
      - Auzi, cucoana, unul cu miez n-ai, ca numai piele am si eu?

      --------------------------------------------------------------------------------------

      Cica erau niste spermatozoizi intr-o femeie… si alergau sa ajunga la destinatie…. fiecare pe drumul lui fiecare parca mai rapid decat celalalt… urlau tipau faceau iures.
      Numai unul statea rezemat si fuma o tigara…
      - Unde va grabiti mah asa?
      - Pai sa ajungem la destinatie
      - Care destinatie mah… nu vedeti ca sunteti in laringe….
      Last edited by sinx; 17 May 2009, 23:21. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • @sinx erau in esofag maestre, ca in laringe ajung accidental si cand ajung acolo e cam naspa! misto aia cu mosul !

        Comment


        • Doi evrei, unul bogat si celalalt sarac, ajung sa se roage unul langa altul in sinagoga.
          Cel sarac: Doamne, da-mi $10 sa am si eu cu ce sa-mi hranesc familia pana saptamana viitoare.
          Cel bogat: Doamne, da-mi $100.000 sa-mi dezvolt afacerea.
          Tot rugandu-se ei cel bogat se intoarce catre cel sarac:
          Auzi, bah! Ia $10 de la mine si lasa-L pe Dumnezeu sa se concentreze!
          sigpic #

          Comment


          • @sinx:
            mai era unul asemanator:
            un batalion de spaermatozoizi alerga in disperare sa gaseasca ovulul. la un moment dat unul striga dezamagit:
            - am fost tradati! am fost dati in gat!...

            ---
            spermatozoizii se antrenau pentru cand se va da "startul". unul dintre ei, atletic, bine facut, iesea mereu invingator.
            la un moment dat vine unul mai pricajit la el si-l intreaba: cum faci tu ca iesi mereu invingator? invata-ma si pe mine.
            - fii atent, in primul rand va trebui sa urmezi regimul asta alimentar, apoi mergi la sala si tragi de fiare pana nu mai poti, si cand va fi concursul, o iei tare la picior. daca te depaseste vreo unul, il lovesti cu coatele, ii pui piedica, ii spui de tac-su, numai sa treci de el.
            zis si facut. dupa o perioada se intalnesc cei 2 spermatozoizi. primul, la fel, bine facut, voinic, atletic, al doilea - in carje, bandajat, vai de capul lui.
            - ce-ai facut, ma, de-ai ajuns in halu asta?
            - pai sa vezi, am urmat sfatul tau, am ajuns sa fiu cel mai rapid, cel mai tare, si cand s-a dat startul cel mare eram primul, conduceam detasat, aveam o viteza fantastica si de-o data am dat cu capul de faianta din baie!
            Computer, did we bring batteries?... Computer?...

            Comment


            • Două neveste discutau despre viaţa lor şi una dintre ele a început să se plângă:

              - Nu ştiu ce să mă fac cu bărbatu-meu, zici că e băieţelul mamei: „Mamei nu i-ar plăcea asta“, „Vai, de-ar vedea mama ce facem“, „Mama zice că nu e bine“, „Mama face mai bine asta“. Nu mai suport. Dacă-l mai aud o dată zicând „mama“, mă sinucid.

              - Dragă, tu trebuie să fii mai feminină, să-l faci să uite totul, să te comporţi mai provocator şi să-i trezeşti simţurile!

              Zis şi făcut. Seara, tipa îşi ia cea mai sexy lenjerie de dantelă neagră, mănuşi negre de mătase, jartiere negre şi fine de satin. La un moment dat, intră bărbatu-său şi, când o vede, zice:

              - Aoleu, eşti toată în negru. S-a întâmplat ceva cu mama?
              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

              Comment


              • Pilotul unui avion catre turnul de control:
                - Ma aflu la 700 km de pamant, la 1300 de m deasupra apei si mi se termina combustibilul. Astept instructiuni.
                Turnul de control catre pilot:
                - Repeta dupa noi: "Tatal nostru carele esti in ceruri...."
                sigpic #

                Comment


                • Originally posted by vasile78 View Post
                  @sinx erau in esofag maestre, ca in laringe ajung accidental si cand ajung acolo e cam naspa! misto aia cu mosul !
                  asa l-am gasit... am dat doar copy - paste! nu am stat sa il analizez din punct de vedere anatomic!
                  sigpic

                  Comment


                  • An American, a Brit and an Iraqi, are in a bar one night having a beer. The Yankee drinks his beer and suddenly throws his glass in the air, pulls out a gun and shoots the glass to pieces. He says: `In the States our glasses are so cheap that we don`t need to drink from the same one twice.` The Brit obviously impressed by this, drinks his beer, throws his glass into the air, pulls out his gun and shoots the glass t w o pieces. He says `In the British Isles we have so much sand to make the glasses that we don`t need to drink out of the same glass twice either.` The Iraqi, cool as a cucumber, picks up his beer and drinks it, throws his glass into the air, pulls out his gun and shoots the Yank and the Brit. He says: `In Baghdad we have so many Americans and Brits that we don`t need to drink with the same ones twice.`

                    Comment


                    • Bula la scoala .. invatatoarea le spune copiilor sa faca o propozitie cu termenul DALAS si CAMAPRI, un elev spune; Ma duc la Dalas sa beau Campari, uh elev Ma uit la Dalas si beau Campari, bula se ridica sa zica si el : CAM PARI nef***** DA' LAS ca te rezolv eu.
                      sigpic

                      Comment


                      • bula tinea in mana o pasarica ,profesoara âl intreaba de ce tiii pasarica in mana tot timpul ? .. pentru ca azi dimineata Tata i a spus mamei ca i face pasarica praf dupa ce plec EU.... LA SCOALA
                        sigpic

                        Comment


                        • Campanie Electorala

                          Citit de sus in jos, e discursul pentru alegatori
                          citit de jos in sus, este ceea ce gindesc ei cu adevarat

                          in partidul nostru politic, ne respectam promisiunile
                          doar imbecilii pot crede ca
                          noi nu vom lupta impotriva coruptiei
                          pentru ca, un lucru e sigur pentru noi:
                          cinstea si transparenta sint fundamentale pentru atingerea idealurilor noastre
                          vom demonstra ca e o mare prostie sa crezi ca
                          mafia va contina sa faca parte din guvern ca in trecut
                          va asiguram, fara umbra de indoiala, ca
                          dreptatea sociala va fi scopul principal al mandatului nostru
                          cu toate acestea, exista inca oameni prosti care isi imagineaza ca
                          guvernarea sa fie posibila in continuare
                          cu aceleasi vechi smecherii politice
                          cind ne asumam puterea, facem totul pentru ca
                          sa se termine cu situatiile privilegiate si cu traficul de influenta
                          nu suportam in nici un fel ideea ca
                          poporul va flaminzi
                          ne vom indeplini misiunea chiar daca
                          rezervele economice vor fi complet epuizate
                          vom exersa puterea pana ce
                          veti intelege ca incepand de acum
                          noi sintem partidul xxxxxxxxxxx, noua politica.

                          Comment


                          • Toti romanii convocati pana in prezent la DNA sunt invitati de Ministerul Justitiei sa participe pe 1 iunie la Parada Coruptiei, eveniment special, organizat in colaborare cu Uniunea Europeana.
                            Tinuta obligatorie in timpul paradei este: costum la 4 ace, masina de lux si valiza burdusita cu spagi.
                            Parada se va desfasura de la Arcul de Triumf pana in Comuna Jilava
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • Sala de cinema, întuneric.
                              -Iubito, hai să ne sărutăm.
                              -Acuma, după ce mi-ai tras-o-n gură? răspunse ea.
                              -Cine, eu????!


                              În cabinetul unui doctor intră un pacient.
                              -Domnul doctor, mă doare rău la p...ă.
                              -Mda, zice doctorul. Aveţi soţie?
                              -Am, răspunse pacientul.
                              -Şi, de câte ori faceţi sex?
                              -De patru ori.
                              -Pe săptămână?
                              -Nu, pe zi.
                              -Mda, amantă aveţi?
                              -Da, răspunse pacientul.
                              -Şi de câte ori faceţi sex?
                              -De patru ori.
                              -Pe săptămână?
                              -Nu, pe zi.
                              -Cred că de la asta vi se trage.
                              -A, ce bine, credeam că-i de la l#@ă.
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Dorinte
                                O batrana statea amarata pe un balansoar, tinand in brate motanul ei, Gicuta. Deodata apare o zana care-i spune:
                                -Fiindca ai dus o viata cinstita si ai un suflet bun, iti voi indeplini 3 dorinte! Sta batrana, se gandeste si ii spune prima:
                                -Vreau sa fiu foarte bogata! Zana da cu bata magica, transforma casa in palat si o umple pe baba de bani.
                                -Acum vreau sa fiu tanara si frumoasa! O face zana bunesa.
                                -Si ultima dorinta: vreau sa-l transformi pe motanu' Gicuta in cel mai frumos barbat din lume! Zana ii indeplineste si ultima dorinta si dispare.
                                Cateva minute bunesa si Gicuta se privesc in ochi. Bunesa e tulburata de cat de frumos poate fi Gicuta. Gicuta se ridica, se apropie de ea, se inclina si ii sopteste la ureche: -Iti pare rau acum ca m-ai castrat, desteapto !!

                                Vine un individ intr-un cabinet de tatuare si spune:
                                - Vreau sa-mi tatuati pe penis o bancnota de 100 de euro!
                                Artistul se mira si intreaba:
                                - Dar de ce acolo si de ce tocmai asta???
                                - Simplu: unu la mana, imi place sa ma joc cu banii; doi, imi place sa vad cum imi creste averea si trei, cand vine nevasta-mea la mine sa-mi ceara bani, eu o sa-i spun « Ia de-aici! »
                                Last edited by Nikolas_bnm; 29 May 2009, 11:56. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google