Parcarea Pe 2 Locuri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Parcarea Pe 2 Locuri

    Parcarea pe doua locuri, o meserie riscanta!


    Ei bine,faza trebuie privita din doua puncte de vedere:
    1) Cel al omului care nu gaseste parcare -> Chiar ar merita asta
    2) Cel al proprietarului -> Chiar ii trebuia o mama de bataie.Daca eram in locul lui,nu tipam,ci ma apropiam ca sa fiu sigur 100% ca pun mana pe el

    Dar probabil,fiind o campanie pentru publicitate,cred ca este o intelegere intre cei 2 ),sau NU

  • #2
    Am avea si aici in Brasov mult de vopsit.
    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

    Comment


    • #3
      ce de bipuri
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #4
        mumus eu zic sa facem o campanie "Parcheaza corect sau vezi tu",asta doarece peste tot gasim astfel de bizoni

        Comment


        • #5
          ce tare))0

          nu stiu de ce as fi in stare sa imi vad masina facuta asa

          bineinteles, is vinovat dar nici chiar aasta frate
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #6
            Ehe... te stii cu musca pe caciula,ai grija

            Comment


            • #7
              eu, nu deloc )

              ps : ce fugeau baietii )))
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • #8
                cred ca a facut stop cardiac cand a vazut proprietarul masina (asta daca este pe bune)
                sigpic

                Comment


                • #9
                  ii statea bine cu dungi rally dementi is astia care au facut filmuletu

                  Comment


                  • #10
                    E regie clar! Mai exact, e reclama la Joe.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Probabil,oricum este o alternativa la stickerele Logan Cup

                      Comment


                      • #12
                        Ma nu stiu daca e regie...Adica aia de la joe ziceau in reclama ca "trimite filmuletele tale pe site si nu stiu ce"...Si cred ca au facut si ei) Nu vezi ce panicat e la sfarsit? Cand sta pe masina se uita dreapta stanga

                        Comment


                        • #13
                          Si eu am parcat pe doua locuri.In parcare la un mall sa parcat pe un rand aiurea fara sa se tina cont de marcaj.Am gasit un loc de unde a iesit o alta masina si am parcat, cu toate ca masina era peste marcaj ocupa doar un loc daca ma luam dupa cei care au parcat inintea mea eu find fortat sa parchez asa.Dupa cateva ore de stat in mall cand am ajuns in parcare masina mea ocupa 2 locuri,cei de langa mine plecand iar cei care au venit au respectat marcajul.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by SoSoRyNeL View Post
                            Nu vezi ce panicat e la sfarsit?

                            Dubios e ca proprietarul si-a facut simtita prezenta din timp ca sa poata sa fuga
                            Last edited by CataLiNNN; 31 March 2010, 14:19.

                            Comment


                            • #15
                              Bine dubios e si faptu ca la sfarsit filmeaza si pe ala cand da cu "bidineaua" si strada asa...gen intr-un colt pe acolo se astepta sa vina proprietaru...da e misto oricum

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google