Piatră De Mormânt BMW

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piatră De Mormânt BMW

    Steve Marsh a fost un mare iubitor de maşini, după cum putem observa şi prin prisma locului în care îşi va petrece eternitatea, un cavou în formă de BMW M3 Cabrio. Sună foarte morbid, dar trebuie apreciat că familia sa a dat dovadă de multă creativitate şi umor, care i-ar face invidioşi până şi pe cei de la Săpânţa, atunci când au comandat în China această inedită criptă.

    Piatra de căpătâi nu doar arată ca un M3 Cabrio, ci şi la preţ se apropie de unul la mâna a două cu o vechime destul de mică, familia sa plătind 50.000 de lire pentru lucrarea din granit, conform Daily Mail. Şi pentru că a stârnit foarte multe zâmbete, acest M3 Cabrio inert a primit chiar şi un tichet pentru parcare ilegală, ca o glumă desigur.

    Domnul Marsh, cunoscut în cartierul să ca şi "BMW Steve" pentru dragostea sa pentru maşini şi pentru că a condus toată viaţa marca bavareza, a lucrat ca inginer, însă nu la BMW, ci la Ford. Britanicul a trebuit însă să îşi părăsească maşinile şi familia în urma unor probleme cardiace la vârsta de 51 de ani, ceremonia de trecere în nefiinţă consemnându-se pe 23 Aprilie.

    SURSA
    Attached Files
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

  • #2
    Hahaa cat de tare)) Ar face lumea si la noi...cred... da s-ar urca toti in masina sa faca poza si sa puna pe haifaiv)

    Comment


    • #3
      eu vreau intr-un mcv drick

      Comment


      • #4
        Tare rau chestia asta....!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Are un prieten o vorbă: "crazy people on the streets". Mulţi sar gardul...
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • #6
            eu iau si loganu, imi fac si rulota, asa sa aiba omu spatiu mai mult cand e sa vina la mine cu flori!
            tare, tare faza
            lipsa text

            Comment


            • #7
              Familia chiar l-a iubit.
              Ceva amuzant nu vad.
              Reusit M3-u.
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                Pai aici mai e vorba si de simtul umorului...Aici cred ca e vorba de ceva umor mai "noir".Oricum,decat ca la noi cu tot felul de cavouri de prost gust care nu-i ajuta cu nimic pe cei care "odihnesc" acolo,mai bine ceva de genul asta.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • #9
                  la noi disparea in secunda doi...o duceau " bo$$anii" si o dezmembrau chiar daca e de piatra!

                  Comment


                  • #10
                    foarte tare PCH nota 10 )))
                    sigpicBaiat cu LOGAN...Am gasit fata cu OMV....
                    http://www.youtube.com/watch?v=C8zgnvod7pU

                    Comment


                    • #11
                      Asa ceva n-am mai vazut sau auzit pana acum! Imaginatia unora e dincolo de orice limite... dar arata bine
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        daca iera la noi in tara un asemenea mormant iera de mult devastat sau furat
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Tare. Dar in Romania taia Boc un sfert din el apoi restul in ciordeau rrrrrrrromii sa-l vanda sau mai degraba sa-l puna pe palat, agatat de turnulet.
                          Eu unul n-as pune nimic la capataiul meu. Ajunge ca m-am dat la fund.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google