cea mai tare....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cea mai tare....

    cea mai tare faza .....real sau iluzie......no coment.....sper sa nu se supere careva ca am postat asta....daca da imi cer scuze....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

  • #2
    vad ca nu prea va impresionat filmuletul ..........asta e......merem mai departe..
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • #3
      Chris Angel...Nu cred asa ceva...
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #4
        Originally posted by D-FENS View Post
        Chris Angel...Nu cred asa ceva...
        nici mie numi venea sa cred cand l-am vazut prima data...si raman la chestia ca e o iluzie...
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #5
          iluzie optica n-are cum sa fie. real nu stiu cat poate fi ca nu curge nici macar o picatura de sange. si aia de ce fugea de picioarele ei. oricum si ea parea destul de speriata ca toti ceilalti. poate ca nici asa presupusul magician nu se astepta la asa ceva. si cum a imbinat-o la loc ?
          Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

          Comment


          • #6
            Nu mai stiu pe ce canal il da asti in week-end,parca una din antene.
            Ce-a facut ala acolo e iluzie optica,de aia ii zice si iluzionist,magician etc...
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              interesant filmu...nu prea poti sa-i gasesti explicatie,nici iluzie nu pare, nici realitate
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • #8
                Originally posted by D-FENS View Post
                Nu mai stiu pe ce canal il da asti in week-end,parca una din antene.
                Ce-a facut ala acolo e iluzie optica,de aia ii zice si iluzionism,magician etc...
                pe antena 3 parca.....dar faza asta nu cred ca a aratat-o...
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #9
                  La tehnologia din ziua de azi se poate orice,mai ales cu drogati ca asta.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #10
                    Daca i-am gasi o explicatie i-am strica farmecul. Imi place asa cum e. Super tare!!!!
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • #11
                      Da...cauta pe google CGI si o sa te lamuresti...totul este editare video iar aia sunt actori toti adica nu e public real.

                      Comment


                      • #12
                        Sincer i cam inspaimantatoare faza o stiu si eu mai este una ceva de genu ce umbla ala pe apa peste o piscina.

                        Comment


                        • #13
                          Parca e desprinsa din filme horror faza...Oricum destul de tare

                          Comment


                          • #14
                            Vrajeala pe fata!
                            Chestii din astea vad in filme horror,chiar de curand am vazut unul in care un barbat speriat iasa dintr-un tomberon si fuge in maini(exact ca in clip)


                            Deci votul meu: VRAJEALA
                            sigpic
                            !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google