Etrieri Brembo De' Vitan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #2
    ce frane profi si-a tras omul
    sigpic
    !

    Comment


    • #3
      Ce le mai bubuie la chinezi mintea.Mereu vin cu cite ceva.
      sigpicPasionat de MCV si natura

      Comment


      • #4
        Am ramas masca cand am vazut
        sigpic

        Comment


        • #5
          Ce tiganie!!!
          sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

          Comment


          • #6
            Sistemul de prindere e ciudat rau...in rest arata decent pe masina
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • #7
              vad ca e lipit cu silicon.daca se dezlipeste cumva de la vibratii la viteza mare nu ar agata nimic pe acolo?la o viteza mare eu cred ca ar putea face ceva probleme...

              Comment


              • #8
                150 lei pentru niste capace de astea , nu? anuntul era ceva de genul . "frane brembo la super pret de 150 lei"

                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • #9
                  din seria : franezi acum ... opresti la anul dar esti cool
                  From Miami 2 Ibiza
                  Voucher
                  http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                  Comment


                  • #10
                    Am auzit ca daca iei un set primesti bonus un set de discuri false sa iti acoperi tamburii
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by andy_x3m View Post
                      Am auzit ca daca iei un set primesti bonus un set de discuri false sa iti acoperi tamburii
                      Se apropie promotiile de pasti
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        cea mai mare tiganie aparuta, dar multi stiu, putini cunosc.
                        Nu sufar de nebunie, doar savurez fiecare moment al acesteia!!

                        Comment


                        • #13
                          cea mai mare tiganie, serios
                          arata superb 100%...pericol...trece cu mult de 100%...si imi place ca daca te uiti mai atent nu-ti dai seama ca e ceva in neregula, ca "etrierul" acopera discul asa doar pe buza...de parca alea originale brembo, calca placutele doar pe buza din exterior a discului...apropo discului plin, nu gaurit/striat si ventilat
                          sa vezi pe un logan"de vitan" asa etrieri, nuuuu nu e ciudat deloc, nu are bani de un ciuning decent dar are bani de un set de etrieri cu disce Brembo...NOT!
                          daca se desprinde intr-o vara, temperaturi afara de 30 grade, de la franare nici nu vreau sa ma gandesc ce temperatura ajunge sa fie la nivelul discului-etrierului...e plastic nu, nu se intampla nimic, doar se sparge prin janta si gata...
                          si din pacate is multi care-si vor cumpara...la 150 lei, pomana frate...laser frate
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • #14
                            Ce misto se vede in poza 4, juma' de "etrier" e pe langa disc!

                            E destul de veche tigania, am vazut pe un alt forum, un foarte mandru posesor de Megane care'si montase etriere "custom" si era foarte multumit si fericit de cum se vedea prin roata.

                            Ce zic io, e ca ar arata "teava" in combinatie cu niste capace d'alea cu spinnere si niste jante de tabla mai aerisite, asa... Un niche pA luneta, ar fi binevenit si el
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #15
                              mie-mi mai place faptul ca, pe patrutuning, unde au aparut pozele...se cearta aia ( cunoscatori inraiti ) pe dimensiunea rotilor
                              in anunt scrie ca de la 16' in sus...iar roata din poza scrie clar pe ea 195/55/15'
                              sa vezi si acolo ciuningari d-aia de vitan...
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google