Politia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Politia

    nu comentez nimic...clipul vorbeste de la sine http://www.youtube.com/watch?v=kZi67...el_video_title

  • #2
    Tipic romanesc...si tipic pentru politia romana
    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

    Comment


    • #3
      Inainte de a comenta,puneti-va in locul lor.Salarii reduse aproape la jumatate.

      Comment


      • #4
        Si eu ce vina am ?

        Bine c-a fost unu' de la locala .. si nu rutiera .. ca ala .. sigur cersea spaga .. te lua cu faruri .. trusa .. vesta .. s.a.m.d. =)
        Nu conteaza unde ajungi .. ci calatoria pana acolo ..

        Comment


        • #5
          Of-topic.Lasa-ti 100ron in masina pentru spaga.Uita-ti de ei,amintiti-va doar cand va opreste rutiera.Au familii,rate...pregatiti banul.

          Comment


          • #6
            )) clasic))
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • #7
              Sa te fereasca Dumnezeu sa lucrezi in masina statului (in afara de aia de mascati ), toti smecherasii, beizadele si oricine are chef se uita cu scarba si desconsideratie la tine... si stiti de ce? SMECHERII NU LUCREAZA LA STAT, fac afaceri cu statul...

              Comment


              • #8
                Am auzit ca unii politisti au girat cu casele pentru masini.Ne mai mira ceva in rominica?

                Astept actiuni ale politistilor[gen AMERICANICA]scos de pe sosea,pistolul la cap.
                Last edited by KELBURTOS; 31 August 2011, 23:11. Reason: Automerged Doublepost

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google