Pitipoance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitipoance

    Acum cateva minute am primit link-ul si e bestial, nu ma mai pot orpi din ras. Bine ca nu e sefu pe aici.

    pitzipoanca.org is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, pitzipoanca.org has it all. We hope you find what you are searching for!

  • #2
    Bah, ma dau asta afara de le lucu daca ma prind de ce rad ca boul in birou...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #3
      Eu zic sa o lasi mai pe la noapte, sa trezesti vecinii.

      Comment


      • #4
        Ce bine e sa fii acasa sa razi in voie
        If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

        Comment


        • #5
          Priceperea vostra de puturosi unii trebuie sa si munceasca in tara asta...si sa nu fie prinsi cand se trag pe fese
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #6
            Lasa seba ca acu vine sesiunea...dar deocamdata am ajuns la pagina 15 si nu ma pot opri din ras
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • #7
              Pe mine m-a prins Sambata si am avut o cearta...

              Comment


              • #8
                Merge site-ul la voi? Asta cu pitzipoanca.org? Ca la mine nu vrea sa-l deschida nicicum!

                Comment


                • #9
                  Din aceeasi categorie:

                  Since 2005, we have helped thousands of people get the perfect domain name.

                  Comment


                  • #10
                    Chiar ma intrebam cine va posta si perechea...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Cand ai pus linku de ce nu ai pus si ceva pilule anti dureri de falci si burta.......tot birou rade in hohote
                      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                      YO2MKL
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        pumni mei MINTE nu are )

                        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                        ce im place de cocalaru asta
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          ) Da stiu pe vremea cand a aparut videoclipul ) era very freaky cum zicea ala )
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #14
                            Aia a2-a de pe pitipoance nu ii cumva SIMONA SELNZUAL ??
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • #15
                              O stie dracu s-o pieptane...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google