Lasati-va Masinile Acasa Si Circulati Cu Metroul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasati-va Masinile Acasa Si Circulati Cu Metroul

    Din categoria , "fiti ofticati " postez urmatorul link

    Enjoy

    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

  • #2
    Ahahaha super tare...
    sigpic

    Comment


    • #3
      Tare frate!
      Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

      Comment


      • #4
        Anunturi auto

        Vand una bucata Dacia Logan ,rosu passion, 14000km, dec 2006 , stare perfecta pret 5 cartele lunare metrou .
        Vand una bucata Chevrolet Lacetti , auriu , 1800 km , an fabr 2008 pret 7 cartele + o bara de metrou .

        Urgent ! Astept pmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm !
        Last edited by FLORIN77; 3 June 2008, 12:40.
        B -X X - DDF x 2

        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

        Comment


        • #5
          Pentru mine nu e prea amuzant,daca s-a ajuns la striptease in metrou pe niste maruntis.Nu am nimic cu nimeni,nu ma deranjeaza striptease-ul in sine dar daca a facut-o pt ca nu are bani nu e de ras.Daca a facut-o pt publicitate sa fie sanatoasa!
          In viitorul apropiat mersul cu metroul va duce la cresterea populatiei...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #6
            Decat sa se duca la metrou,i-as face un abonament pentru 1 ora zilnic la mine la firma sa distreze clientii care vin la I.T.P.,si o ora seara cat se uita nevastamea la "Inima de tigan,si cred ca este mai multumita decat cu maruntisul ala care il strange la metrou.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              Eu zic ca a pus pariu cu cineva...Ca la cat de bine arata ar castiga mult mai bine;) e asa? )

              Comment


              • #8
                Interpretari sunt destule dar hai fratilor sa privim ca avem ce ! )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #9
                  Totala faza !!!!! In romania in fiecare zii vedem ceva ce ne lasa masca....

                  Comment


                  • #10
                    Tipa e de meserie stripteuza si stiu din surse sigure!Nu explic mai mult si nici nu conteaza!A mai fost pe la TV la "Test de Fidelitate"
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      La cit costa carburantul sigur devine mult mai rentabil mersul cu metroul si pe deasupra iti poti delecta si privirea ca de pe niste maruntis merita, nu?
                      sigpic
                      VIATA ARE PRIORITATE

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google