Femei La Volan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Femei La Volan

    Fara suparare pentru doamnele de pe acest forum, dar am gasit acest filmulet si e prea tare ca sa nu il vedeti si voi
    read carefully! with this video i don't want to offend women! it was only made for fun! so I will delete every bad comment!leggete attentamente: con quest...

  • #2
    sa mor de ras!!!!!

    Comment


    • #3
      super tare.....

      Comment


      • #4
        uni dintre noi nu ar trebui sa ridem pt ca exista si barbati care nu le au deloc cu sofatul sunt tari filmuletele sunt ok )
        Powered by LSS
        http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

        Comment


        • #5
          Tare. Aia cu parcarea e cea mai tare.

          Comment


          • #6
            Vai de capu' lor.!!!
            Nu toate sunt asa dar astea din film...
            sigpic
            !

            Comment


            • #7
              E adevarat ca multe, foarte multe femei care conduc o masina nu au absolut nimic in comun cu adevarata soferie. Dar sunt exceptii atit in cazul femeilor cit si in cazul barbatilor. Sa fim corecti, exista si multi barbati care n-ar fi in stare sa conduca nici macar o roaba cu nisip.

              Comment


              • #8
                Cunosc o soferita pe un platforma (de carat masini avariate). Sa vezi cum conduce masina aia(desi e mare). Da innapoi 100 metri printe masin parcate. Ii face pe multi din soferii masculi. Sunt si exceptii.

                Comment


                • #9
                  E regizata faza grav de tot.
                  sigpic
                  !

                  Comment


                  • #10
                    tare asta ultimul
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • #11
                      Filmu asta e si mai tare!!! Bine stiu ca e mai rar si ca tot filme cu femei dezastru la volan o sa vedem mai des (o sa imi sara forumistele in cap) dar l-o pus tipa la respect pe neindemanaticul ala!!!

                      Comment


                      • #12
                        asa este si Sabine Schmitz http://www.youtube.com/watch?v=rvN_v4EilYk [exceptii sunt de ambele parti]

                        dar in general am intalnit femei soferi care aveau probleme cu aprecierea distantei dintre masina lor si celelalte din trafic, cu aprecierea dimensiunilor masinii la parcari, cu parcarile in general si manevre de parcare... in general au probleme mai mari decat barbatii. si le lipseste si increderea si curajul la volan. nu cel exagerat si care produce accidente [aici e vorba de inconstienta, nu indemanare]. cel care creaza ambuteiaje, incurca ceilalti participanti la trafic, provoaca cozi, blocheaza intersectii...

                        suntem diferiti. eu n-as rezista sa gospodaresc toata ziua prin casa, nici nu ma pricep la asta, n-am indemanare pentru muncile la care femeile au aplecare. sofatul poate fi considerat o activitate "mai de barbati". nu e nici o rusine. barbatii sunt buni la unele lucruri, femeile la altele. si e bine ca nu suntem la fel, ori ne-am bate intre noi, ori ne-am plictisi. asa, doar ne completam
                        Last edited by bro; 29 January 2009, 16:53.

                        Comment


                        • #13
                          absolut geniala faza in care s-a plictisit tipul de asteptat si a coborat si a parcat masina pentru ea... restul mi se par cam S.F. sincer, mai ales cum s-a rasturnat masina aia... desi am vazut ca soferita era oaresce grea ea

                          Comment


                          • #14
                            criminal......mai ales ultima parcare.
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • #15
                              Mi-a placut insistenta tipei la pompa de benzina. Ce mai tragea de furtun!...
                              Computer, did we bring batteries?... Computer?...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google