In Logan faci cel mai bine Sex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In Logan faci cel mai bine Sex

    ptr cei care vor sa incerce senzatii tari..
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    Ce te face sa crezi ca nu am incercat deja?:p
    numar secundele

    Comment


    • #3
      Dupa ce-mi pun folie , o sa incerc si eu,
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • #4
        Eu mi-am pus folie.Acum astept ocazia potrivita
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • #5
          Merge si fara folie intr-o locatie retrasa.)
          numar secundele

          Comment


          • #6
            Nu merge ca am incercat .. tot batea apropouri la geamuri fumurii
            MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

            Comment


            • #7
              uite macar la treaba asta logan e pe Locul 1.....
              Anunt!..Caut fata cu care sa probez amotizoarele de la logan?.. rezista oare?..
              sigpic

              Comment


              • #8
                Toate Nevestele punetiva lenjeria.... si fuga in logan...)
                sigpic

                Comment


                • #9
                  cu folie merge si in centrul orasului ! )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    merge si fara folie...tin si amortizoarele..asa ca nu va mai faceti atatea probleme... :P

                    Comment


                    • #11
                      inca nu a vent nici unu cu un filmultez...ca sunt curios cam ce miscari poti sa faci fara sa scoti picioarele pe geam...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Loganul nu stiu cum e ca nu l-am testat(si probabil nu-l voi testa), dar in berlina e tare naspa. Misto e pe capota din fata ca aluneca fata la vale(dar nu se poate practica in mijlocul orasului ).
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #13
                          nu mere ma ca ii intra curu in capota si nici nu faci treaba si te alegi si cu capota indoita,e probat

                          Comment


                          • #14
                            Era vorba de 1310(nu Logan) Si trebuie sa stai in picioare doar fata sta culcata. Nu pateste nimic capota(doar daca nu e una mai grasa ). Loganul e mai abrupt nu cred ca merge.
                            Cel mai lent 1,6 8v

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by gxg
                              ...tot batea apropouri la geamuri fumurii...
                              gxg-ule esti genial! voi avea folie curind! ma enerveaza nevastamea ca tot strica momentul: ce s-a auzit, daca ne vede cineva, se opreste si se uita. rezolvarea este folia
                              @Rocri: trebuie sa incerci in golan, ai loc sa te desfasori! pot sa compar comfortul cu vechiul meu mercedes.
                              iar daca la golan e mai abrupta capota, si mai bine! tu numa dai la deal ca vine ea la vale .
                              @dumas: la mercedes a mers si pe capota. eram pe autostrada bucuresti pitesti, am mers pe o iesire si la doar vreo 200m, nerabdatori. moama ce claxoane ne acompaniau . este diferenta intre tabla de la mercedes si golan, dar cine stie ce ne rezerva viitorul :d
                              @unic: rezista amortizoarele, mai greu cu fata sau cu pielea de pe ustensila
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google