In Logan faci cel mai bine Sex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    domni;lor, sa fim seriosi, merge in logan de rupe. incercat si e beton. merge si pe locul din dreapta fata cu scaunul rabatat (cu sau fara tetiera)merge si pe bancheta din spate cu usa deschisa. si.... nu e nevoie de geamuri fumurii. iarna se aburesc geamurile (seara)si vara la padure, dupa gratar e bestial. ca sa nu mai vb de parcarile de pe DN1 cind vii de la munte si nu mai ai stare pina sa ajungi acasa. in zona prisma ai parcare si padure cit vrei. ai parcari si pe A2 cite vrei si pustii pe deasupra. asa faci timp record pina la mangalia de vreo 7-8 ore, si credeti-ma pe cuvint ca merita batut recordul, doar pleci in concediu, nu. ?

    Comment


    • #47
      da asea e faci dar nu ku nevasta sau ku iubita (si fara traseiste) )
      ym! dorinu2005@yahoo.com
      BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

      Comment


      • #48
        dimpotriva cu iubita. mai pui si tu sare si piper in relatie, ca altfel intervine monotonia si se duce dracu tot. daca poti faci si niste poze, pe care le vezi seara acasa sau cind vii din concediu, si te aprinzi vazindu-le , si o iei de la capat.traiti-va viata cu iubita ca imbatrinim si ne uitam de la poarta cum trece tineretul si dam din cap dupa tineretea pierduta.

        Comment


        • #49
          Originally posted by dsorinmihail View Post
          dimpotriva cu iubita. mai pui si tu sare si piper in relatie, ca altfel intervine monotonia si se duce dracu tot. daca poti faci si niste poze, pe care le vezi seara acasa sau cind vii din concediu, si te aprinzi vazindu-le , si o iei de la capat.traiti-va viata cu iubita ca imbatrinim si ne uitam de la poarta cum trece tineretul si dam din cap dupa tineretea pierduta.
          eu zic ca daca vrei sa scapi de monotonie sa incerci si alte gauri )
          sigpic

          Comment


          • #50
            Adevaru ca e comfortabila si spatioasa bancheta din spate)))) un mare + ca e inalta domle masina asta :P si loc berechet))))

            Comment


            • #51
              Originally posted by dsorinmihail View Post
              domni;lor, sa fim seriosi, merge in logan de rupe. incercat si e beton. merge si pe locul din dreapta fata cu scaunul rabatat (cu sau fara tetiera)merge si pe bancheta din spate cu usa deschisa. si.... nu e nevoie de geamuri fumurii. iarna se aburesc geamurile (seara)si vara la padure, dupa gratar e bestial. ca sa nu mai vb de parcarile de pe DN1 cind vii de la munte si nu mai ai stare pina sa ajungi acasa. in zona prisma ai parcare si padure cit vrei. ai parcari si pe A2 cite vrei si pustii pe deasupra. asa faci timp record pina la mangalia de vreo 7-8 ore, si credeti-ma pe cuvint ca merita batut recordul, doar pleci in concediu, nu. ?
              Ori ai imaginatie,ori nu mai ai
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #52
                da ce v-am facut fratilor de va luati asa de mine, nu vreau deloc sa schimb gaura ca nici rodata nu e inca, asa ca o mai tin. aici vorbeam de spatiul interior al loganului, si daca e bun de sex. fiecare si-a spus parerea sustinuta mai mult sau mai putin de experiente proprii. daca nu vreti sa faceti , tineti pt voi si doar comentati despre dimensiunile loganului. :ca incape nu stiu ce ficus , sau birou in el, ca merge sa cari aragaz sau frigider. si gata. nu va obliga nimeni sa faceti sex in masinile personale daca nu vreti? faceti sex acasa, cu lumina stinsa si eventual imbracati. si GATA.
                si evolution, observ ca dupa varsta pe care o ai , nu erai nascut cind am vazut cum arata gaura, e bine sa asculti la sfaturile celor batrani =. da?

                Comment


                • #53
                  Nu te supara acum,cred ca au glumit.Nu se ia nimeni de tine.
                  Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by dsorinmihail View Post
                    da ce v-am facut fratilor de va luati asa de mine, nu vreau deloc sa schimb gaura ca nici rodata nu e inca, asa ca o mai tin. aici vorbeam de spatiul interior al loganului, si daca e bun de sex. fiecare si-a spus parerea sustinuta mai mult sau mai putin de experiente proprii. daca nu vreti sa faceti , tineti pt voi si doar comentati despre dimensiunile loganului. :ca incape nu stiu ce ficus , sau birou in el, ca merge sa cari aragaz sau frigider. si gata. nu va obliga nimeni sa faceti sex in masinile personale daca nu vreti? faceti sex acasa, cu lumina stinsa si eventual imbracati. si GATA.
                    si evolution, observ ca dupa varsta pe care o ai , nu erai nascut cind am vazut cum arata gaura, e bine sa asculti la sfaturile celor batrani =. da?
                    eu glumeam cu tine...

                    la varsta care o ai nu ma asteptam la o asemenea reactie din partea ta.
                    Nu vreau sa fiu rautacios dar esti cam frustrat cand vine vorba de sex
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      hai ca sunteti tari.....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #56
                        Parerea mea e ca trebuie sa incerc..Spatiu sigur este, am cu cine, am cu ce dar mai tre' sa gasesc si timp! Dupa aceea mai povestim....
                        Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by unic View Post
                          uite macar la treaba asta logan e pe Locul 1.....
                          Anunt!..Caut fata cu care sa probez amotizoarele de la logan?.. rezista oare?..
                          din cate am obs eu suspensia mai ales cea din spate e fff rezistenta
                          sigpic
                          NEVER FORGOTTEN

                          Comment


                          • #58
                            cind e vorba de sex, toti avem aceeasi varsta.

                            Comment


                            • #59
                              La fazele alea incinse,crezi ca imi mai pasa de suspensii? Cosmaruri sunt circeii care se pun la incheieturi! este loc in Logan, dar cind esti inalt,e cam nasol,oricum e OK !timp si fete sa fie!
                              Traiesc in ROMANIA SI ASTA IMI OCUPA TOT TIMPUL !

                              Comment


                              • #60
                                bun loganul dar trebuie si partenera sa aiba ceva imaginatie sper sa fac macar un schimb cu un break pe benzina sa ma pot delecta in voie de confort oare nu este nimeni sa fii facut bancheta rabatabila la logan????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google