In Logan faci cel mai bine Sex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    gigibr nu-mi spune ca ai asteptat 2 ani sa poti posta aici ( atat a trecut de la ultimul post). Daca da, te compatimesc.
    sigpic

    Comment


    • #62
      in logan faci cel mai bine sex, doooar daca ! ai suspensie sport, balansul ala stock e naspa

      Comment


      • #63
        d-asta vrei arcurile de la fofu? mai tari de atat nu gasesti
        sigpic

        Comment


        • #64
          da, intrun van poti dar intr-o berlina nu prea! sau daca ai vre-o 50 kg, asa da! si oricum, totul se poate daca vrei si un 69, mai greu dar il reusesti!
          lipsa text

          Comment


          • #65
            sinx e mai bine cu arcurile stoc..... te misti o data si din inertia masini mai "pendulezi" de 2-3 ori ..... efort minim satisfactie maxima
            sigpic

            Comment


            • #66
              crezi ca tomu a experimentat in van? si unde mai gasesti tu van curat? poate doar cand il scoti din fabrica in rest masina de carat.... ciment, marfa, etc. Nu am chef sa fac sex pe sacii de ipsos... in combinatie cu umiditatea pot deveni periculosi.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Pai daca stii ca o sa ai activitate in van, il cureti bine inainte...Nu cred sa dureze mai mult de 20-30 minute curatatul...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  dpdv sexual van-ul e castigator detasat si la spatiu si la intimitate (datorita absentei geamurilor)

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Cristi_LCD View Post
                    Loganul nu stiu cum e ca nu l-am testat(si probabil nu-l voi testa), dar in berlina e tare naspa. Misto e pe capota din fata ca aluneca fata la vale(dar nu se poate practica in mijlocul orasului ).
                    Nici macar pe suprafata cearuita nu aluneca si nici nu se indoaie tabla.
                    E mai placut in aer liber.
                    Si votul meu merge pentru capota ;)

                    Comment


                    • #70
                      ......e ok....da stiati ca de la chilotei se infunda aspiratorul??
                      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                        Pai daca stii ca o sa ai activitate in van, il cureti bine inainte...Nu cred sa dureze mai mult de 20-30 minute curatatul...
                        Pai in 30 de minute moare de 3 ori... eu unul daca m-as duce dupa o pitzipoanca m-as duce cu o masina bunicica... nu cu vanul de marfa... din punctul meu de vedere apelezi la van cand e ceva spontan... gen mergi pe strada si iti sare una goala pe geam... atunci da... in rest daca e pusa bine la punct actiunea, nu m-as duce cu vanul in vecii vecilor. Mai mult, ati intrebat fetele ce parerea au vis-a-vis de a face sex in masina de carat marfa? va spun eu ca nu foarte buna...
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Mah ce poa sa' faca un articol de "ziar" din oameni!
                          Dupa ce am citit pe-aici tot felu' de star-trekuri (bune ) ma gandesc ca r fi interesant sa se infiinteze un thread cu numele: Logan-ST (adica...Sexual tuning ) !!
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • #73
                            an uitat de site

                            Originally posted by sinx View Post
                            gigibr nu-mi spune ca ai asteptat 2 ani sa poti posta aici ( atat a trecut de la ultimul post). Daca da, te compatimesc.
                            voi nu dati nici o veste pe mail eu am si uitat de voi apoi am mai fost plecat , am mai incercat si alte modele auto vreau sa revin la dragostea mea ..... break-ul m-ar incanta si un duster .....ca pe camp uneori iti trebuie o masina si cu garda la sol marita dar parca si 4x4 sigur ca nu am bani acum de o asemenea investitie ma gandesc sa dau dci-ul pe un benzinar break ...parca nu m-as indura dar vreau confort tata ca am imbatranit si nu prea mai merge cu kamasutra

                            Comment


                            • #74
                              da in logan este spatiu si de sex
                              sigpic #

                              Comment


                              • #75
                                am avut van 3 ani( si era curat sinx-ule) si nu am experimentat( ce bou sunt!) niciodata....in berlina e destul de multa inghesuiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google