Suport Telefon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suport Telefon

    Vreau sa achizionez un suport pt telefon care se monteaza in partea dreapta a bordului, langa schimbator....Are cineva asa ceva? Cum se monteaza?

  • #2
    cauta in orice benzinarie un suport telefon universal pe ventuza. se prinde oriunde vrei numai sa fie suprafata plata si te scapa si de dat gauri prin bord
    sigpic

    Comment


    • #3
      daca e cu ventuza poti sa-l montezi unde iti convine,restul e logan.
      sigpic #

      Comment


      • #4
        ASTA ar fi o solutie, numai ca nu e chiar acolo ca si pozitie.

        Comment


        • #5
          ventuza din cate am incercat nu sta pe bord... doar pe geam
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • #6
            12volti interesant chestia aia care ne-ai aratat-o , da te rog mai multe detalii...

            sigpic

            Comment


            • #7
              Interesanta prindere m-ar interesa si pe mine de unde pot sa o achizitionez!

              Comment


              • #8
                Produsele respective sunt specifice masinii si device-ului care se instaleaza pe bord. Prinderea se face fara gauri. Site-ul producatorului este www.brodit.com .
                Eu am la mine in masina car-kit si navigatie in zona gurilor de aerisire centrale, fara sa dau nicio gaura. Se pot da jos fara sa ramina urme.
                V-am dat PM.

                Comment


                • #9
                  pune si tu aici te rog un pret ceva si de unde l-ai luat ca este foarte interesant. daca poti pune si cateva poze de la masina ta
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Atasez citeva poze cu bordul meu, chiar daca nu e Logan... Suportul PDA-ului l-am facut demontabil pentru ca nu-l folosesc des.
                    Nu vreau sa fac reclama, cine e interesat sa-mi dea PM.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      de obicei depinde si de ce telefon ai
                      Eu mi-am luat unu care se prinde cu banda dublu adeziva din real culoarea negru si costa 6ron

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google