Ajutor alarma auto cu pager wintec ls-625

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajutor alarma auto cu pager wintec ls-625

    Cine ma poate ajuta?
    Manual(nu cel de la nettrading),cum se programeaza,activare functii.........
    Model wintec ls-625

  • #2
    Ajutati-l pe DEXTER al nostru! De saptamani cauta manualul pentru alarma wintec ls-625 si n-a gasit decat o varianta cam subtirica..
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #3
      Up! Up! Up!...............

      Comment


      • #4
        Aici http://www.nettrading.ro/WINTEC/alarma-auto-ls-625.htm la "Download manual" vad ca e o versiune destul de completa. Eu am wintec 722 tot de la nettrading si manualul in engleza ce l-am primit in colet mi-a fost suficient. Am primit si traducerea manualului in romana care era mai scurta, dar tot avea informatiile esentiale.

        Comment


        • #5
          Intrare in programare:

          1. Dezarmezi sistemul.

          2. Se pune contactul (motorul nu trebuie sa functioneze)

          3. Se apasa butonul de 6 ori.

          4. Se ia contactul (sirena va scoate 6 beep-uri confirmand ca esti in programare)

          5. Cat timp este in modul activ de programare, fiecare apasare pe butonul override va fi insotita de un semnal sonor si fiecare a cincea apasare e urmata de un semnal sonor mai lung. In functie de semnalul sonor programatorul stie ce functie a accesat. In interval de 10 sec, puteti schimba setarea initiala la fiecare functie activata, prin apasarea butonului asignat.( asa cum se poate vedea in coloana cu Schimbarea functiilor presetate, din butoanele telecomenzii. Setarile implicite sunt trecute in table intr-o patratica gri.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google