MP3 Player Kenwood

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MP3 Player Kenwood

    Salutare tuturor! Revin dupa o lunga absenta si 3 accidente in mai putin de o luna. Dar asta e viata... vor veni si vremuri mai bune. In fine, unul dintre motivele pentru care scriu acest thread este ca vreau sa va intreb mai ales pe voi loganistii bucuresteni, care poate sa ma ajute duminica la intalnirea de club sa montez un MP3 Player Kenwood. Doar sa fac legaturile. Va multumesc anticipat!

  • #2
    Originally posted by VENOX View Post
    3 accidente in mai putin de o luna.
    Esti activ...Lasand gluma la o parte,sa speram ca tu esti bine.Masina cum se prezinta?Au fost accidente de circulatie?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #3
      Originally posted by D-FENS View Post
      Esti activ...Lasand gluma la o parte,sa speram ca tu esti bine.Masina cum se prezinta?Au fost accidente de circulatie?
      Salut! Sunt hiper-activ. Da sunt bine. Nu am fost vinovat in nici unul dintre ele. Masina se prezinta asa:
      Far dreapta, bara fata, bara spate, capota, usi spate, aripi spate, prag dreapta si doua jante... toate distruse. nice huh?

      ps: posibil punte spate indoita si ceva pivoti rotule alte alea prin fata

      Comment


      • #4
        Scuze,chiar esti hiper-activ.Bine ca esti sanatos,ca fierul se-ndreapta mai devreme sau mai tarziu.Normal ar fi sa nu patim nimic nici noi,nici masinile.Iti urez numai bine!
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          Originally posted by D-FENS View Post
          Scuze,chiar esti hiper-activ.Bine ca esti sanatos,ca fierul se-ndreapta mai devreme sau mai tarziu.Normal ar fi sa nu patim nimic nici noi,nici masinile.Iti urez numai bine!
          Da, a fost o perioada mai rea pe mai multe planuri pentru mine dar incet incet simt ca trece. Merci mult de urari si iti doresc numai bine si sanatate si tie!

          Comment


          • #6
            CD-Playerul s-a montat. L-am dovedit pana la urma.

            Comment


            • #7
              Ce parere aveti despre aparatul de radio de la kenwood. Intentionez sa cumpar un player kenwood, model entry level. Cd-ul o sa-l folosesc foarte rar, practic nu ma inteseaza calitatea lui. Ce sa aleg intre kenwood si blaupunkt, evident din punctul de vedere al aparatului de radio.

              Comment


              • #8
                Iti spun eu ca am avut Kenwood KDC 4034 si am fost dezamagit de cum receptiona radioul in Bucuresti si inafara, l-am maritat si am cumparat Blaupunkt St. Louis MP 56 asta receptioneaza radio super bine si sunt foarte multumit de el .
                Parerea mea este sa cauti si sa iti cumperi Blaupunkt nu o sa iti para rau.
                Last edited by GFN; 6 February 2010, 22:08.
                Captain of the black pearl

                Comment


                • #9
                  Multumesc pentru raspuns.
                  Player-ul Blaupunkt (sau poate totusi Kenwood, nu m-am decis inca, mai astept pareri) cu ce boxe (doua bucati) coaxile cu diametrul 13 cm este cel mai bine sa il combin? Spre exemplu intre In Phase XTC 52 si HERTZ Dieci DCX 130 ce sa aleg? Care sunt mai bune?

                  Comment


                  • #10
                    Un vot pentru Blau, dar strict pentru fidelitatea de radio FM CCIR.

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google