Radio Cd Mp3 Blaupunkt Cu Probleme

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radio Cd Mp3 Blaupunkt Cu Probleme

    Salut baieti! Cine poate sa imi spuna si mie cum trebuie copiate mp3-iurile pe cd ca sa le poata citi si Radio cd mp3 Blaupunkt-ul de pe logan. Am incercat mai multe variante,am copiat mp3-iuri direct pe cd,am facut dosar cu nume mp3 si am bagat mp3-iurile in el dar degeaba! Pe aparat scrie mp3. Daca stie cineva cum trebuie facut cd-ul. Cu mult respect!

  • #2
    nu trebuie facut niciun folder cu mp3...intri in programul de scris cd-uri...si dai make data cd...ai grija sa nu facu dvd-uri ca nu cred ca le citeste...si vezi dupa daca iti merge...

    Comment


    • #3
      Si eu fac la fel - DataCD, pun mp3-urile oricum, le citeste si din foldere si direct de pe cd. Doar ca scriu cd-ul la 10x.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #4
        Eu scriu cd-urle cu 24x si merg destul de bine
        Numai bine.
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • #5
          @gigiarcus: sunteti sigur ca acel Blaupunkt este cel cu mp3? modele cu mp3 si fara sunt identice...difera doar o mica inscriptie undeva un dreapta
          Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

          Comment


          • #6
            daca spune ca e cu mp3 inseamna ca stie ceva...incearca totusi sa faci un cd cu tracku....ca sa aci asta intri in program si dai la make audio cd...

            Comment


            • #7
              sal,aveti idee de ce cateodata cand deschid cd player ul se aude infundat,tre sa il inchid inapoi il deschid si isi revine,adica se aude normal?

              Comment


              • #8
                Iei fișierele(melodiile)mp3 și le copiezi direct pe cd apoi ai răbdare ca să se facă finalizarea la scoaterea cd-ului din comp pentru a putea fi citit pe toate aparatele compatibile mp3. Trebuie să meargă eu nu am avut niciodată astfel de probleme.

                Comment


                • #9
                  Originally posted by GL-07-NBE View Post
                  sal,aveti idee de ce cateodata cand deschid cd player ul se aude infundat,tre sa il inchid inapoi il deschid si isi revine,adica se aude normal?
                  am mai patit si eu asa ceva .eu nu ama dat mare importanta.nu face prea des.
                  Welcome to the Club, We Have Jackets !

                  Comment


                  • #10
                    Asta e plyerul. Ii dai jos fata si o pui la loc cu o miscare click-clack pana isi revine

                    Comment


                    • #11
                      eu am alta varianta.te duci si il inlocuiesti cu asltu' cu suport usb.
                      Welcome to the Club, We Have Jackets !

                      Comment


                      • #12
                        sau, mai bine asa...

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google