Cine ma ajuta cu o problema la PDA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by diavolutu View Post
    Pai cardu nu am nici o obligatie sa il duc,ca l-am luat fara card(ala e luat separat) o sa duc in 30 gps la depozitul de calculatoare ca de acolo e luat si o sa vad ce si cum.
    Multumesc tuturor pentru sfaturi.
    O sa va comunic ce am rezolvat cand o fi
    nu are nici o legatura cu skin-ul (poate sa fie si oficial si neoficial); ce ti s-a intamplat tie sigur nu e de la softul MioMap deoarece trebuie sa booteze in WinCE si in cel mai rau caz softul MioMap sa nu mai functioneze.

    bine ca l-ai dus in service inainte de orice interventie. Daca fac scandal si nu ti-l repara si chiar nu reusesti nimic cu el atunci da-mi un PM si il rezolvam. Incercam sa rescriem ROM-ul. Ai noroc ca e P350 ptr ca se gaseste ROM-ul oficial pe internet.

    Dar stai linistit ca, probabil, o sa-l repare in garantie :-)
    I have no special talent. I am only passionately curious.

    Comment


    • #17
      Cel mai simplu cu un hard reset merge tot. in timp ce dai soft reset apesi joysticku in sus timp de 30 de secunde

      Comment


      • #18
        L-am dus la garantie acum 2 zile,insa abia in 5 mai va pleca din TIMISOARA la BUCURESTI,aici doar constata ca e defect si il trimit mai departe.
        SILVIUB esti sigur ca varianta cu hard reset functioneaza si la MIO P350? Pentru ca daca e asa ma duc maine la magazin si ii rog sa mi-l dea putin si incerc si varianta asta.
        Skinu era pda cum mai el vreo 2 preinstalate.
        Sincer am cautat rom pentru el pe net dar nu am gasit si poate mai bine asa ca daca gaseam oricum nu stiam sa il folosesc.
        Cu soft reset am incercat si nu merge,maine ma duc glont la magazin sa incerc hard reset
        Daca merge asa promit ca trimit o bere cui mi-a dat sfatu,daca nu merge si nu mi-l face ma revansez fata de cel care imi rescrie rom-u
        Deocamdata va multumesc tuturor si promit sa revin maine cu impresii...

        Comment


        • #19
          Silviu stie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Din pacate era inchis la depozitu de calculatoare(cica inchidere de luna) asa ca ultima sansa este sa ajung luni inainte sa il trimita la Bucuresti.
            Revin...

            Comment


            • #21
              Salutare tuturor.
              Multumesc lui cristivsb;am fost azi la depozitul de calculatoare;am folosit metoda spusa de cristivsb si a functionat.
              Am fost salvat de la o mare problema;eu in 17 mai plec in Italia si eram mort fara gps.
              Inca odata multumesc tuturor;sper sa fiu si eu de folos vreodata cuiva.
              Aici se poate inchide.

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google