Ce CD-player Imi Recomandati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce CD-player Imi Recomandati?

    Salut,doresc sa achizitionez un CD-player pt logan fara a schimba boxele.As vrea sa aibe si iesire usb pt stick.Ce imi recomandati avind in vedere ca am boxele originale.Dispun de un buget ~250 lei (oare iau ceva bun sau mai trebuie sa string ceva bani).Si odata schimbat cd playerul se v-a auzit mai bine?sau se pastreaza aceeasi calitate?MULTUMESC

  • #2


    e doar cu usb din cate vad....dar totusi vad ca pioneer si e firma buna
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • #3
      Salut, la 250 lei poate iei doar un no name cu usb care nu stii cat te tine, un Sony,Pioneer, Jvc nu gasesti cu usb sub 350 lei, eu mi-am luat de curand un sony cdx gt260mp si nu are usb cu 290 ron, deci mai bine strange bani, s-au iei asa ceva http://www.be-loud.ro/produse/CD_Pla...er/MVH-1400UB/ care are numai usb, fara CD
      sigpic

      Comment


      • #4
        Sau asta...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Macar pe asta sa il cumperi.
          / radio CD cu USB si AUX-intuner FM cu 18 pozitii de memorie functie RDS cu TA, TP, RADIO TEXT, EONputere : 4 x 50intrare USB pe panoul frontalintrare AUXcompatibil : CD/CD-R/CD-RW/MP3preou

          Pot spune ca alpine sunt cei mai buni la playere pt masina.

          Comment


          • #6
            mergi linistit pe Pioneer, dai un ban da' stai in fata, calitatea se cunoaste... Si da, o sa se auda ceva mai bine boxele stock cu alt player... La mine s-a simtit diferenta cand am trecut de la cd-playerul stock la Pioneer... (mai multe reglaje...etc)
            Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

            Comment


            • #7
              cauta pe domo, o sa gasesti cu usb sub 300 lei...
              MY CLA

              Comment


              • #8
                Kubala, scuza-ma ca te contrazic.
                Pune Alpine ala, cel mai ieftin, de am dat link, langa orice alt player, raportat la aceeasi bani, si spune atunci verdictul.
                Bafta.

                Comment


                • #9
                  acu, sti cum e...fiecare se lauda cu ce are ...poate mai vine cineva cu Clarion sau Sony
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • #10
                    Sa te dezamagesc. Am un kenwood. )

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Tudor View Post
                      http://www.emag.ro/radio-auto-pionee.../pd/E4SZTBBBM/

                      e doar cu usb din cate vad....dar totusi vad ca pioneer si e firma buna

                      tocmai a postat un coleg un pioneer sub 300 de lei...deci se poate...

                      Mergi pe pioneer la CD-Player
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Multumesc pentru raspunsuri,acum trebuie sa string bani iar apoi o sa ma orientez spre un player;)

                        Comment


                        • #13
                          Pai ai zis ca ai buget de 250 de lei ....
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Eu am JVC ca cel dat de alexgrasu mai sus. Sunt foarte multumit de el cu toate ca se putea si mai bine dar e destul de ok la 250 de lei cat am dat eu pe el.

                            Comment


                            • #15
                              bGy asa e,dar poate cine stie mai fac rost de bani )

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google