Unde Montez Statie+subwoofer ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Montez Statie+subwoofer ?

    Salut.Imi puteti spune unde imi pot monta o statie+subwoofer! Numai buc.

  • #2
    Du-te cu incredere la BE LOUD. Eu acolo mi-am pus si probabil si jumatate din bucuresti.Vezi ca e cu programare. Adresa o gasesti pe net. E undeva in titan. A! Si sculele tot de acolo poti sa le iei.cred ca sunt-fara exagerare -printre cei mai tari

    Comment


    • #3
      Si daca masina e in garantie????Recunoaste dacia instalarea la alt service??Sau ei,la dacia,monteaza asa ceva??Ca nu prea as vrea sa pierd garantia

      Comment


      • #4
        NU mai ii fricos ! Be-loud mi se par ca au cam sarit calul la preturi ! Am alti oameni care lucreaza si subtire si bine ;) intereseaza-te si la service Dacia cat iti ia pentru montarea lor, dar gandeste-te ca toata lumea isi monteaza multe si marunte pe masina !
        Last edited by Thejock3r; 29 October 2008, 22:38.
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #5
          Sunt destule firme care monteaza mai ales in zona targului Vitan
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #6
            Sau poti sa incerci la userul ,,kenwood"de pe forum. Foarte serios!

            Comment


            • #7
              Si in Timisoara are cineva idee?SI cam cat costa montat condensator+statie+subwoofer.

              Comment


              • #8
                Va multumesc pt raspunsuri! Mi_am montat la un baiat care are magazin de alarme,senzori,boxe,etc in targ la Vitan.Lucreaza ff bine si mia pus si un adaptor deoarece Blaupunkt'ul stock de pe logan nu are iesire pt statie si subwoofer.

                Comment


                • #9
                  Cat te-a costat,poti sa ne spui?

                  Comment


                  • #10
                    80 lei Montajul + 40 lei adaptorul = 120 lei.Cine doreste ii dau nr te tel pe privat.

                    Comment


                    • #11
                      Si tabla de pe masia ce zice?

                      Comment


                      • #12
                        Si eu am aceeasi in trebare ca si Alex21......
                        As vrea sa stiu si eu pe unde pot trage + pt alimentare statie de la baterie in asa fel incat sa nu prea sa se observe,ca de restul ma ocup eu.Este vreun orificiu pe sub bord?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Alex21 View Post
                          Si tabla de pe masia ce zice?
                          Alex chiar nu inteleg intrebarea! Ai putea fi mai explicit?

                          Alex_comisaru: Vezi in stanga jos sub volan ai un orificiu de cauciuc prin care trec mai multe fire pe acolo strecori si tu firul de alimentare pt statie si dupa aia bagi firul pe sub chederele de jos k sa nu se vada.

                          Comment


                          • #14
                            Mersi pt informatie.....)

                            Comment


                            • #15
                              mi-am luat si eu adaptor de nivel dar se aude numai la un nivel f mic al casetofonul in sensu ca daca dau mai tare nu se mai aude nimic,sau dak dau mai tare la bass pur si simplu se opreste sonoru.......sa fie de vina adaptorul sau trebuie montat exact langa casetofon ca eu l-am legat tocmai in portbagaj
                              Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                              -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                              Silent Coat.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google