Ce muzica ascultati in masina?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pro fm si accent, un post de radio local, cu muzica buna
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Rock FM sau magic FM. In rest de pe ipod vrute si nevrute.
      http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

      Comment


      • Pro FM

        Comment


        • Eu se stie pe sistem adica Guta fara numar si vorba aia mare .....milion + milion fac mai multe milion.
          Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

          Comment


          • eu in masina asculta orce tip de muzica,manele in oras nu,ascult radio sau alte tipuri de muzica,dar la drum lung adica(romania italia)si manele ca deje ma plictises de celalalte.

            Comment


            • House , rap , manele dar si posturi de radio

              Comment


              • maneleeee salam live ca tot nu asculta nimeni manele an masina si acasa manele la max hmm orice muzik fratilor placuta sa fie nu conteaza ce e ............

                Comment


                • kiss fm, magic fm ca posturi radio
                  muzica romaneasca oldie, budha bar, retro, muzica ruseasca (mp3)
                  Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                  Comment


                  • Radio guerrilla, parazitii, prodigy, rammstein, grimus, metallica - d'alea vechili, jay kay, brendan perry, radio guerrilla, parazitii, parazitii, muse, suie paparude...
                    Am torpedoul plin de cd-uri si fetele de usa la fel. Imi lipseste timpul sa stau sa le fac wma lossless si sa stau cu toate pe stick, nu de alta dar mai salvez cd-urile de la zgarieturile inerente ca ma doar portofelul ca sunt originale toate.

                    Comment


                    • Comment


                      • Pe langa Rhythm an' Blues si Country, Italo Disco anii 1986-1990.
                        sigpic

                        Comment


                        • https://www.youtube.com/watch?v=0_1vhnnVf34

                          Comment


                          • Vibe FM este postul meu preferat.

                            Comment


                            • Muzica de la statia CB, si aia tot in FM receptioneaza

                              Si din timp in timp Ioana care spune stinga - dreapta si alte de-astea ...

                              Comment


                              • Vai de capul meu....

                                Orice inseamna linie melodica, acei cocalari imputiti au calcat in picioare!
                                Iar copilul ala avortat nu atinge nicio nota muzicala.
                                HUAAAA!!!!!!


                                PE muzica asta i-as crucifica!
                                GENOCIT!

                                Katherine, Jenkins, Piano, Più, Parla, De, Believe, Blu, Ray, DVD
                                Last edited by Cezar; 27 November 2014, 11:52. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google