GPS , navigator auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Si eu am un MIO c720. Sint foarte multumit.

    Comment


    • #62
      Eu am Garmin Nuvi 350 si ETEN.
      Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

      Comment


      • #63
        De mio c-250 poate cineva sa-mi de-a citeva informatii? Merita cumparat?

        Comment


        • #64
          Eu am cumparat un mio C220 si am primit cadou un logan partener 1.6 16v....Aaaaaa...Ba nu...A fost invers...Scuze!!!
          Mie imi place cum functioneaza,are mio v3.3 si merge fain.Semnalul este bun,chiar foarte bun,bateria are o autonomie de 2,5 ore!

          Comment


          • #65
            Deci , am si eu mare ajutor de voi....
            ideia e asa , sambata plec in grecia la rude, si vrem s-a le facem cadou un GPS dar chiar nu am nici o ideie despre ele , ce fac,care sunt mai bune etc.
            Trebuie sa contina harta europei (inclusiv grecia) si s-a isi merite bani ,deci nu ceva ff scump rezonabil..Ce imi recomandati??? Am mare nevoie ca nu mai e mult pana plec si nu stiu ce s-a fac.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Ce parere aveti de asta?? http://www.car-sound.ro/navigatii-gp...n/ia-3506.html sincer in prostia mea nu imi dau seama are si grecia sau nu ?) are cineva modelu asta???
              sigpic

              Comment


              • #67
                Du-te prin metro sau real,poti gasi ceva ieftin si acolo la preturi incepand chiar de la 500 ron
                Last edited by darksid3; 12 August 2008, 19:19.

                Comment


                • #68
                  Mi am luat azi un Vaio (nu stiu exact de model,este in masina), defapt este un poket pc, dar are si GPS.
                  Gps-ul merge perfect si sunt foarte multumit de el.

                  Comment


                  • #69
                    Adica e un PDA cu modul GPS si soft inclus? Ma mir...
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Alex21 View Post
                      Mi am luat azi un Vaio (nu stiu exact de model,este in masina...!!!)
                      Vad ca esti din Bucuresti, du-te repede jos la masina si vezi daca-l mai ai. Azi hotii au spart in miezul zilei o ambulanta in Ploiesti pt un amarat de Gps.

                      Ma gandeam si eu la un astfel de aparat, as vrea sa fie: GSM+GPS+PDA+...Ceva de genul "all in one". Ce recomandati, la un pret cinstit?

                      Multumesc
                      Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

                      Comment


                      • #71
                        Un smartphone mai ieftin ar fi Eten Goldfish.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by sheehan View Post
                          Vad ca esti din Bucuresti, du-te repede jos la masina si vezi daca-l mai ai. Azi hotii au spart in miezul zilei o ambulanta in Ploiesti pt un amarat de Gps.

                          Ma gandeam si eu la un astfel de aparat, as vrea sa fie: GSM+GPS+PDA+...Ceva de genul "all in one". Ce recomandati, la un pret cinstit?

                          Multumesc
                          Un Mio A702

                          Comment


                          • #73
                            Eu am un Starway OVI-110, am dat 450 RON pe el,cu tot cu IGO 2006 SE, si am gasit pe undeva, harta Romaniei din 2008, si o am si eu, plus speedcam-urile updatate.....Merge foarte bine,nu pica semnalul, si-l ia repede,e super okey. Am si IGO 2008 pe PC, dar nu stiu cum naiba se instaleaza.....Ca de mers, merge sigur pe acest GPS.
                            Logan Ambition 1.6 8V

                            Comment


                            • #74
                              Ma ajutati si pe mine sa imi iau un GPS?Vreau ceva pana in 1000 ron ce ma intereseaza cel mai mult sa detecteze camerele si sa stie care drumuri sunt cu interzis care cu sens unic.Am un prieten care a fost in buc cu un gps si il punea sa merga pe interzis.Eu ma gandeam la asta http://www.domo.ro/Audio-Video/Echip...330_Full_EU+RO .Voi ce parere aveti?

                              Comment


                              • #75
                                Daca te pune sa mergi pe interzis sau nu,daca detecteaza camerele fixe sau nu,depinde de softul instalat pe GPS,nu de GPS-ul in sine.Daca softul nu este "updatat" de unde vrei sa stie GPS-ul care sunt strazile cu sens unic sau pe unde sunt lucrari sau mai stiu eu ce?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google