GPS , navigator auto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pentru asta ar fi bun un PDA si pui tu ce soft vrei si faci update-uri.
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #77
      Originally posted by alexgame View Post
      Ma ajutati si pe mine sa imi iau un GPS?Vreau ceva pana in 1000 ron ce ma intereseaza cel mai mult sa detecteze camerele si sa stie care drumuri sunt cu interzis care cu sens unic.Am un prieten care a fost in buc cu un gps si il punea sa merga pe interzis.Eu ma gandeam la asta http://www.domo.ro/Audio-Video/Echip...330_Full_EU+RO .Voi ce parere aveti?
      Te ajut eu. Pana in 1000 roni, nou, cu tot cu hartile IGO Europe 2008, cu camerele pe Romania, update 5 octombrie. Fara mishto, ca doar sunt organizatorul pe Galati.

      Comment


      • #78
        Auziti ,cum nu prea am bani si am nevoie totusi de putina directionare ,ma gandeam la un Reciver GPS si sa il leg frumos la laptop ,cat de bune sunt aceste aparate in comparatie cu gps dintr-o singura bucata sa zic asa ? Ce ziceti de asta http://www.okazii.ro/catalog/1514338...-DIN-TARA.html chiar daca e cel mai ieftin ,e bun de ceva ? Sau imi trag teapa.Mentionez k nu pot investii mai mult de 150 de lei in toata treaba

        Comment


        • #79
          Eu zic ca e bun. Nu stiu cum e cu receptia semnalului in schimb...
          Cel mai nou proiect auto din România!
          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

          Comment


          • #80
            Eu am un receiver holux m-241, si conectat la laptop merge foarte bine. E o solutie buna daca ai un laptop si vrei sa-l faci gps, iti trebuie doar un soft cu harti bun (eu folosesc igo 8 pc).
            Loganul Meu !

            Comment


            • #81
              Evolio E 100, Ultraslim, Full EU.
              Attached Files
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #82
                Eu am un sony nav-u82 , full europa , display mare 4.8" , merge brici
                Attached Files
                Last edited by LUCian; 15 November 2008, 19:02. Reason: *_*
                Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                Comment


                • #83
                  Salutare. Am un GPS cu IGO 2008 vers. 8.3xxxx (nu mai stiu exact care), insa, cand incerc sa instalez un skin (sunt foarte multe pentru IGO 8, si chiar misto)....Imi da o eroare gen "FFUI ERROR <layer expected>". Stiu (sau cred) ca are legatura cu fisierul SYS.TXT, care trebuie modificat, insa pe net nu am gasit nimic concret, si nu stiu ce sa fac....Are idee cineva?
                  Logan Ambition 1.6 8V

                  Comment


                  • #84
                    Cred ca e din cauza programului, incearca o reinstalare sau o copiere a fisierului sys.Txt de pe un alt navigator pe care merge iGO 8.
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #85
                      Deci mie imi merge f bine Igo 2008, si am instalat un skin care a mers, insa restul, dau eroarea respectiva. Nu stiu de unde sa iau acel "sys.Txt" din alta parte, poate are cineva, ii merge IGO 8, cu tot cu skin-urile alea, insa daca exista acel cineva, trebuie sa aiba versiunea 8.3xxxx de IGO....
                      Logan Ambition 1.6 8V

                      Comment


                      • #86
                        intrebare

                        Salutare baieti
                        ce parere aveti sau daca are cineva Gps de la Evolio e ceva de capu lor
                        de preferat modelele E100 si E205
                        cu stima

                        Comment


                        • #87
                          Nu prea au receptia GPS buna, alege macar un Mio sau un Garmin, daca vrei PNA.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #88
                            Salut ! Ce parere aveti de Mio moov 330,cu Miomap 2008,asi vrea parerile a mai multor detinatori de asa ceva si mai ales daca e bun pretul de 950 ron!

                            Comment


                            • #89
                              Eu ma folosesc de "chestia" asta...
                              E bunicica, inca
                              Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                              Comment


                              • #90
                                @profesoru - sunt bune aparatele dar gasesti si altceva la bani mai putini... Miomap 2008 nu este un soft prea stralucit. Cauta ceva care vine preinstalat cu Igo8


                                Suma respectelor, Alydor

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google