Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut ! Am vazut mai sus ca are cineva un Whistler XTR-140, si se pare ca este multumit de el. Mai are cineva acest model? Eu vreau sa-mi iau unul, pretul variaza in magazine de la 160 Ron la 250 Ron. Mie mil da cineva la 150 Ron nou nout. Merita? Este primul detector pe care o sa-l am, si vreau ceva bun la bani putini. Nu ca sa merg cu 100 in localitate, dar sa nu ma i-a radarul la 65 km. Numai bine
    Cand viata iti intoarce spatele, nu fi fraier, pune-i mana pe cur

    Comment


    • Eu folosesc un HOLBATOL made in Romania...E perfect!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Si cam care ar fi cel mai mic pret pentru o jucarie d'asta?

        Comment


        • Depinde...Daca nu HOLBEZI ochii, deschizi punga!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Originally posted by DeLuXe View Post
            Nu cred cobra esd 7000 cum este? Fac ceva cu el la 150 roni?
            Eu am cobra 6060 (cam acelasi lucru ca si 7000) si sunt multumit de el. Inca n-am platit niciun radar. Mai da si alarme false (benzinarii, sisteme de supraveghere) dar radarele le detecteaza de departe (aprox 1-1.5 km)... depinde cum e amplasat. Ce am constatat insa (probabil e normal), daca radarul e cu spatele (valabil in special la camerele cu radar amplasate pe E60) il prinde cand esti foarte aproape de el (cativa metri). Deci daca ai viteza, il mushti In rest isi face treaba.

            Comment


            • Nu neaparat "Holbatolul" tau Gusi...

              Comment


              • Nu am, ce ziceti sa imi iau?
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • Originally posted by felixb View Post
                  Nu am, ce ziceti sa imi iau?
                  E simplu. In functie de citi bani esti dispus sa investesti cauti pe net si iei marfa. Recomandarile care le ceri pleaca obligatoriu de la bugetul de care dispui. Cu cit e mai mare cu atit scula e mai performanta!!

                  Comment


                  • Originally posted by Marcel89 View Post
                    Salut ! Am vazut mai sus ca are cineva un Whistler XTR-140, si se pare ca este multumit de el. Mai are cineva acest model? Eu vreau sa-mi iau unul, pretul variaza in magazine de la 160 Ron la 250 Ron. Mie mil da cineva la 150 Ron nou nout. Merita? Este primul detector pe care o sa-l am, si vreau ceva bun la bani putini. Nu ca sa merg cu 100 in localitate, dar sa nu ma i-a radarul la 65 km. Numai bine
                    Eu folosesc Whistler XTR 140 de 6 luni si repet face toti banii. A reperat si un radar asa zis "NEDECTABIL" e drept la o distanta apreciabil mai mica decit la cele obisnuite(aprox. 250-350m) dar la faza aceea unii cu COBRA au muscat-o , au crezut ca s-au terminat detectoarele la ei si nu a fost asa. Au mai platit inca un detector la POLITIA RUTIERA !!!

                    Comment


                    • Originally posted by felixb View Post
                      Nu am, ce ziceti sa imi iau?
                      La masina care o ai,n-as mai sta pe ganduri.
                      Mult succes in alegere.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Mi-am luat si eu ieri un Cobra 7000.

                        Comment


                        • Stie careva cat de bun este asta?
                          Ceva sfaturi?
                          Multumesc...

                          Comment


                          • Uite de unde beau eu o bere(fara alcool) duminica la intalnire. Sa-l stapanesti sanatos Ionut, dar sti ca nu tine pana nu-l uzi. Orice detector e bun decat deloc. Singurul dezavantaj e ca nu are si noua banda KU.
                            Off-topic: De ce ti-ai mai luat daca pleci? Il iei dupa tine la chinezi?
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Originally posted by Ionut TWY View Post
                              Stie careva cat de bun este asta?
                              Ceva sfaturi?
                              Multumesc...
                              Pentru tine recomand un Beltronics rx65 daca daca ai bani mai multi un Valentine One

                              Comment


                              • Pai nu am bani multi, si pe asta l-am luat gratis...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google