Ce detectoare de radar aveti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cobra ESD 7000

    Comment


    • Salutare ce pareri aveti de detector bytrex lrd 1010.Are cineva .Cum sta cu alarmele false.Si unde se gasesc magazine cu detectoare in timisoara, mersi

      Comment


      • Cobra esd 7000. E cel mai ieftin de pe piata. 160 ron. Il am de max o sapt si ma salvat. Da putine alarme false

        Comment


        • Stiu ca nu e despre detectoare dar e legat de radare.
          Cine stie pe traseul Sibiu - Ploiesti - Bucuresti - Constanta sunt radare fixe? Came ceva?
          Pe autostrada in special?
          Merci.
          Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
          http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

          Comment


          • Ovimiha ai grija la Beclean (radar fix) si la Fagaras (la intrarea dinspre Beclean pana la primul semafor este un radar mobil). Eu le-am luat pe amandoua.. Fii atent!!!

            Comment


            • Merci bluee.
              De fapt am gresit...Geografia asta. Dar e bine de stiut, poate ma intorc prin Brasov cand vin de la mare.

              Merg pe Sibiu - RM Valcea - Pitesti - Buc - Constanta. (pe autostrada)

              Ceva radare pe traseul asta?
              Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
              http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

              Comment


              • Pe traseul asta nu stiu.

                Comment


                • Originally posted by ovimiha View Post
                  Merci bluee.
                  De fapt am gresit...Geografia asta. Dar e bine de stiut, poate ma intorc prin Brasov cand vin de la mare.

                  Merg pe Sibiu - RM Valcea - Pitesti - Buc - Constanta. (pe autostrada)

                  Ceva radare pe traseul asta?
                  Mai bine mergi legal si faci si tu economie ,in fond ce nu iti ajunge 130km/h pe autostrazi?

                  Comment


                  • Radar fix dupa caciulata
                    prin comuna
                    vezi ca ai restrictie 40km/h

                    Comment


                    • Originally posted by ovimiha View Post
                      ...Merg pe Sibiu - RM Valcea - Pitesti - Buc - Constanta. (pe autostrada)
                      Ceva radare pe traseul asta?
                      Pe ruta Pitesti-Bucuresti ai mare grija in Tartasesti,e un Logan cu insemnele politiei pe el.Cateodata se deplaseaza,dar zilele trecute stationa.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • Merci de informatii.
                        SUPERCAR: pe autostrada e ok de fapt doar de localitati mi-e frica. Unepri nici nu mai stii daca esti in localitate sau nu, sau daca e restrictie cand e mai lunga localitatea.
                        Preferance - 83cp Chip Viata aici e scurta, asa ca ai grija unde "zbori".
                        http://www.loganclub.ro/forum/logan_...ela-t7519.html

                        Comment


                        • Salut.Mi-am luat si eu un detector,cobra 9430-300 ron.Nush cat de bun e ca nu am apucat sa merg cu el.Dar am o nelamurire,daca puteti sa ma ajutati:ce si cum arata si la ce???Adica:la x ce arata?La k ce arata?La Ka ce arata?La v ce arata???Cand e radar?Cand e usa automata?Cand e antena tv?Si asa mai departe?Astepti raspunsuri.Ms
                          Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

                          Comment


                          • La x e camera mobila...
                            La radar da K1/2

                            Comment


                            • Eu am Cobra ESD 9117.La radar apare K,cand apare Ka este alt detector de radar,la X antene,V-ul este pt a nu te detecta politia ca ai detector,dar se mai intampla sa se aprinda si din alte motive pe care nu le cunosc.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • Eu am detectorul de vreo doi ani. Vreau sa va atrag atentia asupra unui lucru, MARE ATENTIE CUM IL FOLOSITI. Multi sunt tentati sa bruscheze masina cand acesta detecteaza ceva. Am patit zilele trecute o faza cu un tip cu un A4 . Avea si el detector si cred ca i-a bipuit odata cu al meu. Eu aveam vreo 90 - 100 km/h, el mult peste 130 km/h si ne aflam in apropierea comunei Posta Calnau (BZ) . Tipul a apasat foarte tare frana si a intrat in derapaj destul de rau dar nu s-a rotit. Noroc ca si eu eram deja anuntat de detector si o lasasem mai moale si a avut loc sa se redreseze pe banda si in fata mea. Asadar, nu calcati acceleratia mai tare, chiar daca aveti detectoare, tendinta e spre o franare violenta in momentul detectarii iar consecintele pot fi imprevizibile. Conduceti cu prudenta, mai vreau sa vorbim pe aici sau la intalniri.
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google