Anvelope Resapate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    corect 1.5 DCI 85 cai MCV - 7 locuri Albastru Mineral - fara jante de aliaj sunt oribile cele oferite de Dacia o sa- mi iau singur de care vreau la aceeasi bani care-i voiau ei - in rest e full

    Comment


    • #77
      Bine v-am regasit!
      Soacra mea si-a luat cauciucuri resapate pe fata pe masina (un oltcit) anul trecut. Ea nu e genul care sa scoata fum din roti, dar in decembrie deja se vedeau sarmele...

      Comment


      • #78
        Si eu am votat NU..

        Comment


        • #79
          deja am facut si un drum timisoara - pitesti si pitesti timisoara inca 1000 si ceva de km rulati cu anvelopele resapate la care se adauga inca 800 specificati mai su
          sigpic

          Comment


          • #80
            Hai sa spunem ca pt iarna, fara forje si incarcaturi mari mai merg...Dar in rest nu.
            Si sunt scumpe domle! 130-140 lei bucata???
            Am auzit ca dincolo (in Germania) se folosesc numai la hipo (carute) la remorci si semiremorci (aia cu 2 roti), exclus masini.

            Comment


            • #81
              boris, tu apreciezi o anvelopa la 1800km? pe conti-urile de vara am "strans" cam 33000km si cred ca ma mai tin pana pe la 45-50000. asta daca merg ca si pana acum, si numai frumos n-am mers toti aia 33000km. ia fa tu niste forje cu masina plina pe serpentien si daca apuca gumele alea 45000km, io declar public pe forum ca se merita sa folosesti anvelope resapate (modelul care-l ai tu acum pe masina).
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • #82
                n-as putea sa conduc cu gandul ca am cauciucuri resapate pe masina...daca eram cu bicicleta poate mergea dar asa...eventual ar fi o idee pentru bunicutele pe care le mai vedem prin trafic
                If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                Comment


                • #83
                  amvelope resapate

                  Bai,eu am anvelope resapate de iarna de 3 ani,umblu si vara cu ele,sunt foarte bune

                  Comment


                  • #84
                    pt inceput, bine-ai venit printre camionagii, scuze, loganisti
                    ref la gume, macar nu-i mai invata si pe altii sa faca ce faci tu cu gumele alea imi dau seama ce bune sunt iarna daca vara nu s-au uzat...super rezistent materialul, la uzura, numai ca tocmai asa nu trebuie sa fie o guma buna de iarna. sau mergi putin si incet cu masina?
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #85
                      poate omu merge mai incet cu ele. adica eu iau in vitejza multe viraje, numa ca daca faceam asta si pe 1310 stiu ca scartaia de fiecare data. deci daca el merge incet si nu pleaca cu scartz si nu ia virajele tare s-ar putea sa tina mai mult decat ar tine acelasi tip de anvelope resapate pe logan cu stilu meu de condus. nu stiu, e doar o parere, seba stie mai bine ca s-a ocupat cu asta...
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by Amorphis View Post
                        Bai,eu am anvelope resapate de iarna de 3 ani,umblu si vara cu ele,sunt foarte bune
                        pai inseamna ca ai experienta bravos
                        daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....prezervativele tot reesapate de 3 ani le folosesti

                        Comment


                        • #87
                          andrushko, daca face cineva 75000 de km cu gume resapate de iarna (folosite inclusiv vara), nu cu 20km/h, ma duc si ma pish pe gardul de la continental timisoara, ca m-au invatat numa prostii 3 ani de zile... io am facut 33000 cu conti de vara si mai am material cam pt inca 25-30000, dupa care tre schimbate. si mama lor, conti eco contact sunt gume bune, indiferent cine ce-ar zice! ori gumele alea n-au vazut in viata lor serpentine in forta cu masina plina, ori au mers numa prin oras si foarte lejer...
                          petroman, mai usor, omul poate chiar are grija de masina sau merge putin, asa ca...unde-i problema? in afara de faptul ca mi se par foarte tari gumele alea si ma fac sa ma indoiesc profund de performantele lor, nu zic ca nu se poate...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #88
                            aaaaaaaaaaaaaaaaaa da daca faci 10 km pe zi da tot cei posibil dar cred ca tot ar imbatrani si ar crapa balonul,,,si sia luat lo9gan nou ca sal incalte cu reesapate eu cred ca sunt din asta care fac cate un cont de o zi pentru a face putin foc si pleca mai revin cu atatatul peste cateva zile

                            Comment


                            • #89
                              seba stiu ca asa ceva e f putin probabil. stiu ca ai lucrat la conti. si eu am conti pe masina si sunt super multumit de ele. era doar o idee a unui om nu foarte experimentat...
                              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                              Comment


                              • #90
                                Nu ! n-am incredere in asa ceva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google