Configurator jante

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Configurator jante

    Am un golan din 2007 si nu m-am indurat sa dau banii pe jantele lor de aliaj... asa ca am luat din tabla. Acum m-am hotarat sa-l incaltz. Golanu' e de culoare gri platine (gri metalizat), ce culoare sa aiba jantele? Vreau sa fie cat mai placut privirii... si sa dea impresia de elegantza, nu de masina sport. ms anticipat

  • #2
    Sfatul meu jenti de prestige.. care se pun pe ph 1.
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Totusi nu as vrea jentile lor... ca nu vreau sa arate ca toate loganurile din parcare :P ...

      Comment


      • #4
        sau ca ale mele daca iti plac.
        Attached Files
        sigpic #

        Comment


        • #5
          Asa ma gandeam si eu... ceva ca ale lui adimrv... app, cat te-au costat?

          Comment


          • #6
            Depinde ce suma ai alocata pt jante. Cauta prin google, exista configurator de jante.

            Uite unul pt Borbet.
            Last edited by Cezar; 11 December 2009, 21:19.

            Comment


            • #7
              Ce tare e configuratorul... multumesc, asa poate imi gasesc si eu jentile potrivite

              Comment


              • #8
                Originally posted by shacker24 View Post
                Asa ma gandeam si eu... ceva ca ale lui adimrv... app, cat te-au costat?
                cam 1200 lei din timisoara , de la un magazin.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  sau asa ceva potrivit pentru culoarea ta
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    daca te uiti in poza din avater la jantele mele....sunt din fabrica dar prin iasi sincer nu prea am zarit ,acuma depinde si de ce buget dispui

                    Comment


                    • #11
                      @ flo dar jantele tale ce au asa special ? par ca modelu din 2004 de pe ambition ...pune o poza mai mare te rog ...

                      Comment


                      • #12
                        Bugetul e nelimitat :P... doar sa arate bine... ca doare de, jentile influenteaza mult aspectul unei masini ;)

                        Comment


                        • #13
                          eu nu am spus k au ceva special,m-am referit ca sunt cele mai reusite, dintre jantele originale de pe logan
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by shacker24 View Post
                            Am un golan din 2007 si nu m-am indurat sa dau banii pe jantele lor de aliaj... asa ca am luat din tabla. Acum m-am hotarat sa-l incaltz. Golanu' e de culoare gri platine (gri metalizat), ce culoare sa aiba jantele? Vreau sa fie cat mai placut privirii... si sa dea impresia de elegantza, nu de masina sport. ms anticipat
                            Vrei doar impresia de eleganta dar pana acum ti-au placut numai jantele cu tenta sport. Jantele "elegante" au in general culori mate (netipatoare), gri mat, alb, negru mat etc, jantele sport sunt bling-bling-urile lucioase care se pare ca iti plac. Nu spun ca jantele mate nu au caracteristici sport...

                            Comment


                            • #15

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google