Nedumerire

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Uite de dragul lui dani fac o chestie: nu-mi iau inca jentile alea, dar vreau sa-mi dati linkuri, poze etc. pt jenti pe 16 pt loganasu meu, dar zic din start ca nu vreau albe/negre/argintii sa va vad!

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        sunt de acord sa incerci sa pui o roata de-a mea, sau chiar doua, din cele albe, sa vezi cum arata...

        eu as merge pe Ultraleggera, cele ca ale lui felix, dar cu ceva crom pe ele.

        ti-am zis, pe masina asta merg niste jante care sa ia ochii, unele mari si cit mai bling. Cele aurii nu vin bine deloc cu negru mat.

        Inca ceva iti mai trebuie tie: o suspensie ultra joasa
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • #34
          ultra joasa...numa de aia reglabila...aia coboara cel mai mult...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #35
            Pai dati-mi si mie niste linkuri please ca eu am tot cautat si nimik, iar cu suspensia mai vorbim ca chiar vreau sa-mi pun

            Comment


            • #36
              Hai ma nene nici o idee nimeni ? Bine atunci.....close topic pls

              Comment


              • #37
                mai asteptam 2 zile, poate apare cineva. eu unul n-am idei...la orice ma gandesc nu-ti convine tie si mie galbenele pe negru nu-mi plac deci mai asteptam un pic...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #38
                  da lasa-l bre sa-si ia ce vrea.
                  evident ca o sa starneasca pasiuni si toata lumea o sa zica "vai ce tare e loganu asta" doar o sa aiba culoare si jante unicat nu? ce conteaza ca e urat ca porcu, unicatu e unicat...ca sa zic asa

                  Comment


                  • #39
                    n-a zis nimeni ca e "urat ca porcu" in afara de tine ! ceilalti ne-am exprimat parerea destul de "elegant", ca sa zic asa...streulea ce-a fost mai aproape de eprimarea ta, dar parca nici aia n-a fost asa "directa"; ai grija la exprimari, rsx oricum, o sa respect dorinta "avionului" si maine se inchidem, daca nu apar idei clare.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #40
                      Culoarea masinii aduce al naibii de mult cu cea de la avioanele Stealth (F117) cred ca esti de acord? Plecand de aici ma gandesc ca si rotile ar putea sa urmeze linia asta. De aceea sustin si eu culoarea alba ca asta apare in toate pozele cu avionul mai sus amintit. Si niste jante cu multe spite de un alb mat cam ca ale lui dsign dar mai dese spitele. Asta-i simpla mea opinie de amator, in orice caz mult noroc.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • #41
                        Nush dar mie imi place mult de tot cum vine negru cu auriu ala. Mi-a sarit mie in ochi.

                        CLOSE TOPIC pls
                        Last edited by Seba; 21 February 2008, 16:26.

                        Comment


                        • #42
                          ok, se inchide
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google