Vreau Sa Cumpar Jante ART...sunt Bune De Ceva?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreau Sa Cumpar Jante ART...sunt Bune De Ceva?

    vreaU SA CUMPAT JANTE ART....SUNT DUNE DE CEVA?ASTEPT PARERI DE LA POSESORI
    sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

  • #2
    Eu am luat jante Art si le folosesc de 8 luni. Am dat si peste gropi si peste linia de tramvai si sunt intacte asa cum le-am luat. Mai au 2 prieteni unul pe un Opel altul pe Renault Laguna si nu au nici o treaba. Eu zic ca sunt bune mai ales la cat costa.

    Comment


    • #3
      depinde ce gume pui de ele , daca pui dimensiune stock , posibil sa nu ai probleme.

      Comment


      • #4
        la ce pret ai cumparat jantele ?

        Comment


        • #5
          is destul de moi jantele art, dar la cat costa sunt ok, plus ca daca nu pui gume cu talon f. mic, nu ai probleme.
          internal combustionizer

          Comment


          • #6
            stiu pe cineva care foloseste jantele astea de o gramada timp pe anvelope 185 60 15. nu are absolut nici o problema. nu le a indreptat odata.
            la 1150 setul de jante pe 15 ....ce sa mai comentam. si ao unele modele foarte frumoase

            Comment


            • #7
              Originally posted by zeegermans View Post
              is destul de moi jantele art, dar la cat costa sunt ok, plus ca daca nu pui gume cu talon f. mic, nu ai probleme.
              ca sa ne perfectionam spune mi ce model ai cumparat si sunam la fabrica sa le spunem ca acest model este "moale" si daca poti o data aproximativa cand le ai cumparat Am mai primit si alte sugestii dar de la persoane care nu cumparasera si vorbeau din auzite Dupa parerea noastra dupa ce am asistat la probele RAR care sunt acceleasi ca la TUV Germania jantele chiar daca sunt produse in China au o calitate foarte buna Pretul nu este concludent ptr ca noi le importam si daca trec prin mai multe firme si pretul este mai mare Asteptam si alte sugestii
              Jante de la 950RON/set,folie omologata 100RON,instalatii xenon ,senzorii parcare,alarme,chei briceag diverse accesorii auto google alfaromtrans

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google