A Cumparat Cineva De La Firma Asta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc mult pentru raspuns;m-am hotarat...strang banutii si ma arunc la anvelope din astea si o sa i-au si niste arcuri sport ca sa fie totul in regula.
    Inca odata multumesc celor care s-au interesat de firma asta.
    O sa revin cu impresii cand voi cumpara.
    Se poate inchide.

    Comment


    • #17
      @funky, sper sa nu te fi deranjat modul liber de exprimare... n-am nimic cu nimeni, numai ca la cit de civilizati suntem noi romanii, cind aud de plata in aans, chiar si in Germania, e dreptul meu sa am indoieli.

      Ideea era ca eu as prefera sa dau cu 50-60 lei in plus pe 4 anvelope si sa le vad pe viu. Oricum, o astfel de diferenta este minora atunci cind deja dai 2000 lei pe 4 anvelope.

      Sa vad firma asta, poate bate pretul de 350 lei pt o anvelopa GY Eagle F1 GSD3 205/45/17 ? In plus, e un mic inconvenient aici: daca din greseala ti se trimite altceva sau una din anvelope are un defect ce se poate vedea doar la montaj, iti dai seama cit dureaza pina ti se schimba acea anvelopa?


      Mie mi-e mai comod sa ma duc la magazin, le iau cu banul jos, le vad, le montez acolo de unde le-am luat, tot acolo le echilibrez si daca se intimpla ceva, ei sunt complet raspunzatori, ca doar am certificat de garantie pt 24 luni. Firma asta nemteasca mai acorda garantie daca la montaj se strica o anvelopa?


      Sper doar sa auzim de bine, si poate ca urmatorul set de GY ca cele de mai sus le voi cumpara de la ei, la un pret sub 300 lei/buc !!!!
      Last edited by dsign; 24 April 2008, 09:37.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment

      Working...
      X
      Anulare DPF
      Politica de Securitate Google