Cauciucuri Kormoran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • coane, daca iti plac asa mult, iti vand eu vreo 4, ca noi. Pe bune. Am vrut sa le dau pe bursa, da' mi-a fost jena...

    Comment


    • Cand mi-am ridicat masina de la dealer, am vazut inclusiv Sandero Prestige incaltat cu Kormoran. Eu mi-am luat Laureate si a venit cu Barum, deci ma pot considera norocos.
      ps. Pe MCV am vazut gume Sava (WTF ?!)
      ps2. nici o masina de la dealer nu avea Conti sau Michelin (probabil o noua politica de reducere a costurilor)

      Comment


      • La mine au fost destul de aderente, au fost ok, poate erau sau sunt mai noi si mai putin stinute pe stoc.
        Pe ud adica cand plou si este apa, franez bine virez bine, nu bat la viteza, fac ceva zgomot dar atat.
        Asta am trait eu cu ele dar ...

        Comment


        • tu sigur vorbesti de kormorane
          fa un test cu o guma conti sa vezi unde e locul kormoranelor in clasamentul gumelor. si tine cont ca eco contact sunt "entry level" la conti...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Poate nu se refera la Kormoran K801 ci la celelalte modele...ceva mai scumpe
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Fix de 801 vorbesc.
              Nu spun ca nu sunt altele mai bune insa si astea sunt ok.

              Comment


              • Am auzit laude la adresa cauciucurilor kormoran de profilul de iarna sa fie adevarat?

                Comment


                • De asta vorbesc:
                  Attached Files

                  Comment


                  • Astea sunt cauciucurile cu care vine masina eu am zis de cele de iarna nu de vara !

                    Comment


                    • radu...nu tie ti sa raspuns...
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • alea se doresc a fi all-season, un compromis ce imbina cel mai bine dezavantajele gumelor de iarna pe timp de vara si invers. de aia kormoranele sunt praf...si de aia o lume intreaga foloseste 2 seturi de gume pe masina, in functie de anotimp. pt ca tin la sanatatea lor si a celor din jur.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • aici --> http://www.autogroup.ro/anvelopa-123...toturisme.html zic astia ca e de vara kormoranul...stiu ca in poza parca seamana cu montana ;)))
                          Last edited by mumus; 15 June 2009, 17:22.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Asa scumpe sunt

                            Comment


                            • Si eu am kormoran originale de cand e masina (inceputul lui 2006) ... 52000 km cu ea si sunt tocite .. au fost inlocuite cele de pe fatza cu cele de pe spate ... trebuie sa le schimb.. mie mi se pare k aluneci cu ele la frane pe asfalt incins cum e pe bulevard in ploiesti ... era sa pulverizez 2 babe pe trecere ))
                              Daca tot o calci... calc`o pana la fund

                              Comment


                              • Poate ca in primul an sunt bune iar dupa ce imbatranesc devin ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google