Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astea le am si eu pentru iarna! Sunt forta!

    Sent from my GT-I9100 using Forum Runner
    Last edited by PCH; 16 December 2012, 22:47.

    Comment


    • Eu am tot Dunlop Winter Sport 3 D de iarna si de vara am tot cu ce a venit masina adica niste Barum Briliants)) nu tocmai pe gusturile mele atunci cand este umed pe jos)

      Comment


      • Iarna asta PETLAS SNOWMASTER W651, cand le-am pus am fost sceptic, dar acum dupa vreo 2 sapt de zapada, le recomad, f bune. Inainte am avut dunlop sp winter 3m.

        Comment


        • Deja ma gandesc la pneurile pt. vara,dispun de 1000ron(atat),va rog cam ce as putea achizitiona??-Bucuresti,Targoviste,Gesti. Multumesc!

          Comment




          • au preturi foarte bune, in banii aia te lipesti de un bf goodrich, dunlop, goodyear, dar macar in cei 1000 lei nu include si echilibratul ...
            Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

            Comment


            • Michelin Alpin a4 pentru iarna.....

              Comment


              • Are cineva montate pe Logan, anvelope dimensiunea 205/60/15 ? Pe ce jante (J) ? Impresii?

                Comment


                • Continental vara.
                  Michelin Alpin 3 - iarna. Sunt la a 2 iarna cu ele. Bine ca nu am luat A4 deoarece sunt o gluma proasta.

                  Comment


                  • Salut, si eu folosesc Continental EcoContact3 si Michelin Alpin A4, si cu cele din urma sunt la a 2 a iarna si am peste 6000 km parcursi cu ele, dar nu am inteles de ce le consideri "o gluma proasta" . Cati km le-ai testat ca sa ajungi la aceasta concluzie?
                    Last edited by 77sky; 22 January 2013, 16:41.

                    Comment


                    • Cu apropierea primaverii va trebuie sa imi cumpar un set de anvelope. Voi ce imi recomandati , sa merg tot pe Michelin si de vara sau sa imi cumpar altceva? ( ma refer ca iarna asta am pus gumele Michelin A4 pe golan si sunt foarte multumit de ele.. aderenta,distanta de franare scurta si nu m-a lasat niciodata inpotmolit in zapada sau in noroiul de la tara).

                      Comment


                      • Am avut de ales intre Fulda,Pirelli si Vredestein(toate la pretul 270ron),am ales VREDESTEIN HI-TRAC2 partea de rulare a inclinat balanta.Seviciile aux. gratuite(dejantare,montare,echilibrare,plumbii si lulele) am uitat saci de depozitare care si ei au fost gratuiti.Sper ca o sa ma tina 40.000,cele vechi(Debica) au rulat cca28.000. Zic ca am facut o investitie buna cu 1080ron,produse in Olanda DOT 2012.URA!!!!

                        Comment


                        • Am prieten cu A4, si nu a reusit sa urce str. Babadag din Tulcea. Am fost sa-l ajut si nu am reusit nici eu. Cei din Tulcea stiu panta/dealul de vreo 60 grade. Nu era polei. Pe un alt forum tot cineva din Tulcea se plangea ca nu a putut sa urce avand pe fata michelin si pe spate Debica. A mutat Debica pe fata si Michelin pe spate si a urcat dealul fluierand.
                          Michelin are foarte buna reclama in rest nu prea. Anvelopele de alte dimensiuni sunt bune, insa la astea mai ieftine din curtea lor si-au batut joc. Si nu sunt singurul care am patit asa ceva.

                          Comment


                          • Originally posted by ion_R5 View Post
                            Are cineva montate pe Logan, anvelope dimensiunea 205/60/15 ? Pe ce jante (J) ? Impresii?
                            a avut o cunostinta montate pe jantele originale. is si mai late si mai inalte si pe fata la viraj maxim atingeau putin. totusi se poate circula cu ele ...

                            Originally posted by cargo61 View Post
                            Am avut de ales intre Fulda,Pirelli si Vredestein(toate la pretul 270ron),am ales VREDESTEIN HI-TRAC2 partea de rulare a inclinat balanta.
                            si eu as fi procedat la fel !
                            Last edited by Costi-bc; 22 January 2013, 23:33. Reason: Automerged Doublepost
                            o/____\o
                            (i)
                            .........

                            Comment


                            • Salutare! Trebuie sa achizitionez un set de anvelope noi de vara pe dimensiunea 195/55/R15. Ce parere aveti de Falken? Va spune ceva aceasta companie?
                              Uitati modelul de anvelope la care m-am gandit:
                              http://www.anvelonet.ro/produs/anvel...19555R15VZE914

                              Comment


                              • Cu reducerea aia merita garantat, daca nu sunt prea vechi.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google