Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Octavian___32 View Post
    Bate o laie.
    Michelin sunt mai scumpe si mai bune la general.
    da, mah, michelin e mama lor. pacat pt ei ca tatal e conti
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • Apropos de Continental, a folosit cineva pana acum ContiWinterContact TS830?

      Comment


      • Am eu 2 buc. Iarna trecuta le-am avut pe spate si nu am avut surprize neplacute. Daca te ajuta bugetul mergi cu incredere sa iti iei. Sunt anvelope in clasa superioara.
        sigpic

        Comment


        • A folosit cineva Hankook W442 sau BF Goodrich G-Force Winter? Dintre cele doua si Debica Frigo 2 care ar fi mai stralucite?

          Comment


          • Are un coleg G-Force Winter si zice ca sunt ok. Frigo 2 sunt ieftine si varza pe asfalt uscat.
            Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

            Comment


            • Am doi prieteni ce folosesc BFG G-Force Winter, unul pe un Symbol, celalalt pe Octavia. Ambii sunt multumiti.
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • Originally posted by RADU 1.6 16V View Post
                dar strict intre tigar si kormoran? care din ele? pls

                asta nu pt mine pt altcineva!
                Eu asta iarna am avut tigar si am fost foarte multumit de ele. Aderenta buna, merg bine si pe uscat fara probleme pana acum. Eu zic ca sunt ok si ca pret si calitate.

                Comment


                • Salutare
                  Ce spuneti de Debica Frigo 2 (made in Poland, si cica in viitorul apropriat va fi preluata de Conti de la Goodyear) sau Barum Polaris 3 (tot "Conti" dar made Romania) ambele de iarna?
                  Pentru buget low se merita?
                  Last edited by McDan; 7 September 2011, 11:38.

                  Comment


                  • Acceptabile Debica Frigo. Cred ca Polaris sunt un pic peste ele, dar tot pe-acolo.

                    Comment


                    • Debica Frigo 2 am si eu luate de anul trecut. Eu sunt multumit, au un profil foarte bun, si nu sunt nici foarte scumpe.

                      Comment


                      • Am 2 Debica de anul trecut si acum am gasit la un service Polaris 3 (cu profil nou 2011/2012, chiar le-am vazut si sunt super) la 208 cu montaj, echilibrat, plumb...etc

                        PS: in comparatie cu Debica mi se par "putin" mai tari...
                        Attached Files
                        Last edited by McDan; 7 September 2011, 11:46.

                        Comment


                        • Mi-am luat si eu 4 buc Motrio de iarna , sper sa fie ok, cel putin la pret sunt.

                          Comment


                          • Originally posted by parpales View Post
                            Mi-am luat si eu 4 buc Motrio de iarna , sper sa fie ok, cel putin la pret sunt.
                            Cit au costat anvelopele? Si de unde le-ati luat? Din reteaua Dacia? Si eventual jantele aveti idee cit costa cele de tabla? Multumesc..

                            Comment


                            • Le-am luat la 187 lei/buc din Mioveni , am mai luat si 3 jante de tabla originale la 130 lei/buc tot de acolo (am vrut sa-mi fac un set de iarna daca tot era necesar).

                              Comment


                              • Multumesc mult. Sa inteleg ca vor fi in reteaua Dacia? Ca deocamdata nu sunt...
                                Last edited by Seba; 7 September 2011, 23:36.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google