Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretul e acceptabil, sa le alergi sanatos. Bafta!

    Comment


    • Mda.Tot azi s-au mai ieftinit cu peste 10%.Am sunat acum si mi-au spus ca nu mai pot face nimic. . http://www.jantesianvelope.ro/anvelo...5-R15-Iarna--/

      Comment


      • Originally posted by vasile78 View Post
        Eu am Barum Brillantis, la prima zapada astept un loganist cu Barum Polaris (ca sa fie acelasi producator) si daca ala opreste in 1/3 din lungimea mea de franare eu ii fac masina cadou... si-i dau si o bere. Sa vedeti cand o sa ninga ce soferi buni o sa fiti, stiu ca multi abia asteapta sa-si arate calitatile.
        Am eu, insa nu am ce face cu 2 loganuri. Daca opresc totusi mai repede, iti pui cenusa in cap pe forum? Pun si filmare, sa fie treaba treaba.
        Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

        Comment


        • Originally posted by Dodo View Post
          Mda.Tot azi s-au mai ieftinit cu peste 10%.Am sunat acum si mi-au spus ca nu mai pot face nimic. . http://www.jantesianvelope.ro/anvelo...5-R15-Iarna--/
          eeeeee. acum se mai apropie si ei de realitate........
          Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

          Comment


          • Originally posted by Dodo View Post
            Mi-am comandat 4 cauciucuri BF GOODRICH si 4 jante otel KFZ,pret 1650 lei.Cred ca am facut o afacere buna,voi ce ziceti?
            Si eu am acelasi tip de anvelopa si pretul e bun (eu am luat in septembrie cu 230 dar de pe alt site). Pot sa-ti spun ca pe uscat si pe ud la 3-4 grade celsius se comporta mai bine decat kormoranele de vara pe uscat/ud la 25 de grade . Pe zapada inca nu stiu, astept prima zapada ca tare-s curios.

            Comment


            • Originally posted by popavlm View Post
              eeeeee. acum se mai apropie si ei de realitate........
              Pai da,dar eu am dat cu 25 de lei/anvelopa in plus.Asa ca maine cand vine curierul ii zic sa le duca la sediul lor si sa faca storno factura.Apoi le preiau cu pretul de pe site.Daca nu...

              Comment


              • Originally posted by Dodo View Post
                Mda.Tot azi s-au mai ieftinit cu peste 10%.Am sunat acum si mi-au spus ca nu mai pot face nimic. . http://www.jantesianvelope.ro/anvelo...5-R15-Iarna--/
                refuzi comanda si faci alta pe numele unui amic, ca n-or sa fie de acord altfel. nu le mai iei ca e dreptul tau. nu-ti convin ca ai gasit mult mai ieftin, si gata. trimite-le un mail

                Comment


                • Dodo, negociaza cu ei, nu te lasa.
                  Eu asa am facut si am avut de castigat, pe langa pret mai mic, scazuta ecotaxa si transport gratuit.
                  If it ain't broke, don't fix it!

                  Comment


                  • Am sunat-o pe doamna de la vanzari si mi-a spus deja ca ea nu mai poate face nimic,era la sfarsitul programului.O sun si maine dimineata si vad ce pot sa fac.Le-am spus sa nu ma puna in situatia in care sa refuz coletul si sa fac alta comanda.

                    Comment


                    • daca nu vor si nu vor, faci cum ti-am sugerat si nu te doare capul.

                      Comment


                      • Originally posted by einstein1984 View Post
                        Am eu, insa nu am ce face cu 2 loganuri. Daca opresc totusi mai repede, iti pui cenusa in cap pe forum? Pun si filmare, sa fie treaba treaba.
                        Se face colegu', facem testul la 40-50 km/h ca asa se merge pe zapada, nu cu 80 cum merg "soferii" adevarati. Inca un amanunt, ai ABS? Eu nu am.

                        Comment


                        • Originally posted by Dodo View Post
                          Am sunat-o pe doamna de la vanzari si mi-a spus deja ca ea nu mai poate face nimic,era la sfarsitul programului.O sun si maine dimineata si vad ce pot sa fac.Le-am spus sa nu ma puna in situatia in care sa refuz coletul si sa fac alta comanda.
                          ai rezolvat ceva? daca nu, refuza comanda si faci alta cum ti-am zis. mai bine nu-mi mai dadeai link-ul ca am vazut alpin4 la 280 fata de 300 cat am dat eu

                          Comment


                          • Continentalurile sunt mai bune ca A4

                            Comment


                            • Am rezolvat,adica...nimic.Doamna de la vanzari mi-a spus ca nu se poate face nimic.Mare tantalai,nu stiu ce e in capul lor.
                              O sa-mi comand maine altele.

                              Comment


                              • Continentalele intradevar, sunt cele mai bune anvelope ! m-am convins, mult peste michelin a4
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google