Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai nu prea...am avut Dunlop înainte.

    Comment


    • Şi cele pe care le-ai vândut recent nu erau Nokian W+?

      Comment


      • Nope, erau Dunlop. Doar ai postat si tu in anuntul meu de vanzare.
        Cand am luat eu Dunlopurile in 2008 nici nu cred ca gaseai Nokianuri de iarna pe dimensiunile stock de logan.
        Last edited by Kojak; 29 November 2014, 20:51.

        Comment


        • Scuze atunci, înseamnă că nu am fost suficient de atent.

          Comment


          • a fost multumit de cum s-au comportat cu buzunarul sau cu cardul
            si la mine vor fi urmatoarele ts 850.
            cat te-au costat, "Kojake" ?

            Comment


            • Cine mai umbla cu teancu' de plastic după el în ziua de azi...cam la orice vulcanizare mai răsărita se poate achita cu cardu'.
              220 lei per bucata am plătit. În total, 4 bucăți.
              Dot proaspăt, 3914. Miroseau a "pita calda" când le-am luat.

              Comment


              • Să le învârţi sănătos atunci..., baftă!

                Comment


                • Mersi!
                  ...........

                  Comment


                  • Kojak, cand vii, ma anunti inainte si iti arat.
                    Da greata ca asta mai rar... Adica ploua si ingheta tot... Si aseata a fost, da au dat deja cu nisip si sare... Cred ca urcam si cu gume de vara
                    Last edited by vasile.23; 30 November 2014, 09:31.

                    Comment


                    • Originally posted by Kojak View Post
                      Cine mai umbla cu teancu' de plastic după el în ziua de azi...cam la orice vulcanizare mai răsărita se poate achita cu cardu'.
                      vrei sa spui la magazinele de anvelope. daca tu platesti cu cardul la vulcanizarile "dân" militari eu le mananc, si cardul si anvelopele.
                      si pentru 200 de lei nu ti-ai luat conti ts850 ?!

                      Comment


                      • Nu bre, nu la mogazine, la vulcanizari care in marea lor majoritate (nu dughene d-alea de militari ) comercializeaza si anvelope, jante, vulve.

                        200 lei diferenta, cumulat la 4 gume, ca sa ajung la Continentaluri.
                        De banii aia ramasi iau si io d-un mos niculae lu' fi-miu.

                        A, am uitat, am mai dat si 50+10 lei la jeometrie.

                        Comment


                        • pai, "alea de vinde e magazine". ale de te pompeaza pana te echilibreaza "e vulcanizari". ca vrei tu sa le zici asa, asta e alta treaba. si-ai facut vulcanizare ca sa asigure montajul, nu ca ar trai din asa ceva.

                          Comment


                          • bah ejt nebun?
                            e una si aceasi dugheana. si da, cand nu vinde gume, traieste din invartit roti si scos holtzshuroafe din roti.
                            numa io stiu un fost garaj d-asta care a trait ani de zile doar din vulcanizare. acu' de fo' 2 ani incoa, vinde si gume si jante. astia inca nu accepta card.
                            unii fac si mecanica "usoara", inclusiv distributii.

                            pe dea alta parte exista si ce povestesti tu, da' nu tre' generalizat. care si-au inceput biznisurile dupa legea cu gumele, e valabil in mare parte si ce zici tu.
                            Last edited by Kojak; 30 November 2014, 20:35.

                            Comment


                            • Seara buna, azi am comandat si eu in sfarsit continental ts 850. Am comandat de aici: www.cauciucurijante.ro la 395 roni per anvelopa. Sper sa le montez pana miercuri pe masina si gata, sunt curios sa vad cum se comporta. Multumesc tuturor pentru sfaturi.

                              Comment


                              • 395 lei/buc ?! pe ce dimensiuni ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google