Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • depinde de ce inseamna roata completa: janata tabla sau janta aliaj + cauciuc.
    tablele-s mai grele. acum, nu stiu cu cat...

    Comment


    • Tablele sunt mai usoare sau egale, decat majoritatea jantelor aliaj no name...

      Jantele mele de aliaj au in jur de 7 kg fiecare. Pun pariu ca si o tabla e tot pe acolo.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • Originally posted by mumus View Post
        Pai la observatii scrie MARE an fabricatie 2009 !


        Sunt ca unele vinuri se pare ...

        Eu ca am luat cu 1000 si un pic de lei conti cu dot 2014 ce sa zic, incep sa ma oftic
        Sent from my Nokia 3310 using Morse.
        Pai in cazul asta, alea de la nico tyres cu DOT 2010 sunt pomana curata la jumatate de pret fata de astea mai in "etate" sa zic asa.
        Pana unde poate merge nesimtirea unor asa zisi distribuitori, e ceva de necrezutt.

        Comment


        • Stati un pic mah, sa nu ne hazardam , poate modelu' dateaza din 2009, nu stocul de anvelope, respectiv DOT-ul.
          Unii nu-s in stare sa se exprime corect, de aici si confuzia...poate.
          Zic si io...

          Comment


          • PreÈ› redus la Anvelope ieftine | Cauciucuri online în magazinul online. Comandă cu reducere pe site sau telefonic orice anvelopă sau set de Anvelope ieftine | Cauciucuri online la cel mai bun preÈ›. Livrare rapidă în toată È›ara. GaranÈ›ie 3 ani. Oferte Cauciucuri ieftine È™i de calitate pentru maÈ™ina ta.

            PreÈ› redus la Anvelope ieftine | Cauciucuri online în magazinul online. Comandă cu reducere pe site sau telefonic orice anvelopă sau set de Anvelope ieftine | Cauciucuri online la cel mai bun preÈ›. Livrare rapidă în toată È›ara. GaranÈ›ie 3 ani. Oferte Cauciucuri ieftine È™i de calitate pentru maÈ™ina ta.

            Sunt si mai vechi.

            Comment


            • Io tot cred ca e o "exprimare nefericita" a alora.

              Comment


              • Am trimis mail, ca telefon nu au...
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • Mda...o firma (online sua nu) care n-are un nr. de tel...jet instant!
                  Ma mir ca au niste date de inregistrare...asta ca sa le bagi banii direct in cont.


                  L.E.

                  E clar, e DOT-ul, are dreptate mr.K!



                  "Bine ati venit la Outlet Anvelope

                  Acest outlet este specializat in vanzari anvelope care au anul de fabricatie (Dot-ul) mai vechi, sau au fost scoase din uz. Aceste avelope le veti gasi in magazinul nostru la preturi exceptionale. Deasemenea daca aveti una sau mai multe anvelope de care nu mai aveti nevoie, va rugam sa ne trimiteti oferta dumneavoastra.
                  "

                  Chiar pe pag. principala scrie:
                  CauÈ›i anvelope? Magazinul nostru online conÈ›ine cea mai mare gamă de anvelope din România, la cele mai bune preÈ›uri. Ai reducere la prima comandă, plus consultanță gratuită de la specialiÈ™tii noÈ™tri la achiziÈ›ia de cauciucuri pentru maÈ™ina ta. Telefon: 0784-218046.
                  Last edited by Kojak; 10 February 2015, 12:44.

                  Comment


                  • Si 400 si lei hahahahahaa

                    Pun pariu ca provin de pe roti de rezerva
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Rulate, biensur, exclusiv pe autobenzile din Doiciland.

                      Comment


                      • Mie mi-ar place astea (pret bun si DOT 2014) dar nu gasesc nici-un review despre ele.

                        Comment


                        • Toyo e marca renumita, dar nu la noi, eu personal nu am avut asa ceva.
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • toyo proxes am eu si sunt mai mult decat multumit de ele... din ce am citit despre astea, am vazut ca vin in echiparea de uzina la mazda 3 si sunt putin zgomotoase, in rest numai de bine despre ele...
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • daaa... foarte proaspete.

                              Observatii:
                              An de fabricatie 2009

                              Specificatii Tehnice
                              Latime 185
                              Inaltime 65
                              Diametru 15
                              Sezon Vara
                              Indice de greutate 88
                              Indice de viteza H - 210 km/h
                              Tip Autoturism

                              vad ca astia nu mai au anvelope de vara.
                              inseamna ca primesc altele calde. si au preturi bune.

                              Last edited by B997NDL; 10 February 2015, 13:37. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • mi-au sosit Michelin Alpin a4 comandate de pe emag la oferta 3+1 gratis
                                fabricate in saptamana 36an2014 Made in Germany , per ansamblu sunt multumit
                                mai mult de atat ce puteam sa cer ? ah da .. si transportul a fost gratuit
                                total de plata 896 lei (5 lei donatie )
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google