Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu ma grabesc inca sa trec la gumele de iarna, probabil luna viitoare când o sa ajung pe la tara si sper sa prind si vreme insorita, chiar daca nu este cald, sa nu fie noroi.

    Comment


    • Uite ca nici n-am retinut cum sunt gumele noi. Alea de la kojak le voiam pentru "o manevra".
      Eco 5 au B pe ud si la consum.
      Acum nu mai stiu daca nu cumva sunt premium contact .
      Cine a luat masina anul asta cu gume continental poate sa ne lamureasca.

      ContiEco5 sunt
      Last edited by Fanez; 10 October 2016, 23:07. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

        Sunt ecocontact5 Fane. Posibil made in Ro.
        Troaca mea a venit cu sosete Duragrip.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Last edited by jonnie007; 10 October 2016, 23:13.
        Keep walking...

        Comment


        • Am auzit ca bugetul meu pentru anvelope de iarna s-a redus drastic. De la 250/buc. la 160/ buc. Ce hal de gume iau eu cu banii astia?

          Comment


          • Debica Frigo 2.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • primul rand

              Comment


              • Multumesc. Cam nesatisfacator . Adica nu ma incanta ce pot lua cu banii astia.
                Ma gandesc daca ar fi mai convenabila o varianta SH.
                Nu e ca in cazul masinilor
                Masina noua-anvelope SH, e buna asta.

                A auzit cineva de astea? http://www.anveloshop.ro/anvelope/ia...88t-66152.html
                Last edited by Fanez; 11 October 2016, 23:30. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Se numesc Fortuna pentru ca esti norocos, daca ajungi acasa cu ele.

                  Originally posted by Fanez View Post
                  Ma gandesc daca ar fi mai convenabila o varianta SH.
                  vezi daca da anvelopele separat

                  Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.
                  Last edited by B997NDL; 11 October 2016, 23:44. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • De vreo 6 ani sunt pe locul 1 la testele ADAC. Cele mai recomandate anvelope.

                    Fanica, lasa prostiile si asculta-mi sfatul. Ia niste anvelope de care ai auzit si lumea din jurul tau le foloseste. La bugetul ala ai de ales intre Debica Frigo 2 si Sava Eskimo 3.

                    Anvelope Iarna 185 65R15 88T Eskimo S3+Ms - Sava cu livrare rapida in 1-3 zile lucratoare. Alege din 5000 de produse in stoc real. Comanda online!
                    Last edited by vitriol; 11 October 2016, 23:49.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • sau intreaba-l pe asta ce anvelope sunt.
                      or fi anvelope Tyres, la fel cum au la Lidl o bere care se numeste Beer.

                      m-am lamurit din poze, sunt Kingstar.
                      uite aici...

                      Cumpara anvelope Kingstar cu DOT recent si garantie producator. Oferta cauciucuri vara, cauciucuri all season si cauciucuri iarna pe AnvelopeMAG.ro
                      Last edited by B997NDL; 11 October 2016, 23:50. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

                        Corect. Desi ar trebui sa bagi banii in ceva premium. Nu le iei de azi pe maine...iti vor folosi mai bine de 4-5 ierni.
                        Se impune o rectificare bugetara, lasa-le dreaq de Furtune!


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Keep walking...

                        Comment


                        • La ora asta nu mai am chef sa caut dar mai am timp. Multumesc.
                          Originally posted by vitriol View Post
                          Debica Frigo 2.
                          N-as lua Debica dar am vazut o oferta cu 123 lei/bucata si are indice B pe ud. Unii le lauda.

                          Comment


                          • sau astea... Tri ştar panci sunt M+S 3PMSF

                            Cumpara online anvelope auto la preturi mici de la AnvelopeMAG. Cauciucuri cu DOT recent, garantie producator, livrare gratis rapida, plata online si rate.

                            Comment


                            • Originally posted by Fanez View Post
                              La ora asta nu mai am chef sa caut dar mai am timp. Multumesc.

                              N-as lua Debica dar am vazut o oferta cu 123 lei/bucata si are indice B pe ud. Unii le lauda.
                              Ma uitasem in alta parte. Debica astea au E pe ud. Alea de 123 erau alte dimensiuni.
                              Am zis eu ca la ora asta nu e momentul sa mai caut
                              Mai bine ma culc. Noapte buna!

                              Comment


                              • Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

                                Fane majoreaza bugetul ca sa incalti cum trebuie tigaia.
                                Misto Traistar alea a lu' Nedelica!



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Keep walking...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google