Permis Suspendat 30 De Zile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ştiri de ultimă oră, disponibile online. Gândul iti ofera ştiri externe si interne în timp real, ştiri politice, ştiri economice, mondene, sociale si din sport.


    niciun sofer din bucuresti in top10! constanta pare cel mai periculos oras pentru soferi

    Comment


    • #32
      Seba, total de acord cu tine.
      http://images.spritmonitor.de/428841_5.png Logan 1.4 MPI

      Comment


      • #33
        se poate inchide acest thread

        sunt pieton pana pe 28.03.2011 inclusiv
        Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

        Comment


        • #34
          lasa, mane, ca trece rapid, si io de-abia ieri am redevenit "legal". si carnetul, din iulie tot la ei a ramas. si nici nu ma grabesc sa-l iau inapoi. merg mai atent si mai frumos de cand circul fara el. la tot rau' si-un bine, cum se spune. cat despre ei, parerea nu mi-o scimb: niste gunoaie cu cascheta, prea multi "militieni" printre politisti...
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • #35
            Seba ar trebui sa iti dai singur ban/warn pentru limbaj
            Cel mai bine faci ,ca astepti. Parerea mea.Scapi de nervi,timp pierdut,etc etc
            Inca 19 zile
            Last edited by vdmihai; 9 March 2011, 23:06.
            sigpic
            !

            Comment


            • #36
              asa e seba
              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

              Comment


              • #37
                tu cum ai numi un "politist" care intra cu masina in tine, te scoate de pe sosea si-ti completeaza total gresit procesul verbal si-ti spune flexat ca daca ai ceva de obiectat sa obiectezi cat vrei in instanta. nu l-ai juca in piciaore, dupa ce-ti pune el viata in pericol, omul legii, cavalerul dreptatii, detinatorul adevarului absolut, stapanul soselelor, mai putin al celor 27 de litere din alfabet...
                ps: am nevasta politista, am neamuri, amici/cunostiinte politisti, inclusiv la "rutiera", dar scursuri ca echipajul ala inca n-am cunoscut. in cocnluzie, echipajul in cauza, voi continua sa-l numesc "gunoaie cu cascheta".
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • #38
                  Intrebare: Daca ai avut permisul suspendat 30 de zile , a trecut perioada respectiva si nu te-ai dus sa ridici permisul din diverse motive ; esti oprit din nou in prima saptamana dupa "eliberare" dar n-ai ce arata ca permisul e inca la sediu! E incalcare de lege? Te poate arde politia sau scapi ? Si sa mai adaugam un detaliu , te prinde in alt judet la sute de km de casa ca a trebuit sa pleci fara sa apuci sa recuperezi permisul. Multumesc!
                  Pain brings out the truth in us all...
                  ...how much truth can you stand?

                  Comment


                  • #39
                    o sa iei 2 puncte amenda pentru ca nu aveai actele asupra ta.eu is patit.daca e una doua saptamani de cand trebuia sa ridici permisul poate te mai iarta dar depinde de purtatorul de cascheta.
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google