Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mishu, am si eu o rugaminte
    -Bad boy
    -Bara la culoarea masinii
    -Grila fara semn sau plasa(ornamentu cromat scos)
    -Proiectoare
    Si inca o poza cu toate cele de mai sus doar ca as vrea sa aiba proiectoarele astupate.
    Multumesc!
    Attached Files
    Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

    Comment


    • poftim
      Attached Files

      Comment


      • Multumesc a iesit frumos......ms mult tudor.

        auziti da am si yo o intrebare...dak iti pui folii pe faruri...se leaga politia ? iti ia talonu dak vede ca ai farurile infoliat ca sa stiu dak pun
        Last edited by Aurash; 9 January 2011, 13:53. Reason: Automerged Doublepost
        CL 93 TAV

        Comment


        • Originally posted by Mishu View Post
          poftim
          Ms foarte mult!!!
          Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

          Comment


          • Originally posted by Aurash View Post
            Multumesc a iesit frumos......ms mult tudor.

            auziti da am si yo o intrebare...dak iti pui folii pe faruri...se leaga politia ? iti ia talonu dak vede ca ai farurile infoliat ca sa stiu dak pun
            nu mai scrie mirc " k" , "yo" etc sa nu te ia la 11 m moderatori

            in legatura cu farurile , da, probabil vei avea probleme nici cu lupele nu stiu cat de legal este dar nici nu m-am interesat
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • lasa ma lupele alea nu bat asa rau la ochi

              Comment


              • Originally posted by Aurash View Post
                Multumesc a iesit frumos......ms mult tudor.

                auziti da am si yo o intrebare...dak iti pui folii pe faruri...se leaga politia ? iti ia talonu dak vede ca ai farurile infoliat ca sa stiu dak pun
                De parca n ati citit regulamentu..orice modificare la sistemul de iluminat este strict interzisa..totul depinde daca dai de oameni intelegatori..angelurile sunt in totalitate ilegale din lipsa reglajelor si la lupe e cam 50-50 ca e faru original, da totusi nu e omologat de dacia
                sigpic

                Comment


                • @mihairadu, ceea ce-ti doresti se gaseste in realitate, mai circula pe sectiunea My Ride si vezi acolo.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Interesant....

                    Originally posted by spartacus_mf View Post
                    Un mic update:

                    [ATTACH]75127[/ATTACH]

                    Arata destul de bine...frumoasa combinatie!!

                    Comment


                    • Imi puteti face si mie culoare la spoiler exact cum este culoarea la masina ? plz...
                      Attached Files

                      Comment


                      • Nu ai mai vazut Dacii cu spoilerele vopsite? Chiar nu?
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Ba da .. dar rosu nu am mai vazut .. si vreau sa vad cum arata daca se poate bine ...

                          Comment


                          • bre dar nu ti-am facut eu cu cateva pagini in urma barile vopsite?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • jantele si pe masina mea...sunt de 16 si vreau pareri daca sa le pun sau nu!
                              Attached Files
                              Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                              Comment


                              • Salut Pipan. Sincer imi plac tare mult jantele pe care le ai tu pe masina. Dau super bine alea astea chiar nu dau bine parerea mea. Am dat doar un sfat acum e decizia ta dar parerea mea e sa le lasi pe alea
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google