Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MA SCUZATI DACA VAM DERANJAT CU MESAJU MEU DAR AVAND IN VEDERE CA ACEST THREAD ESTE APROAPE CEL MAI VIZUALIZAT....vreau sa sustin aceasta campanie INPOTRIVA rafinariilor din romania...sper sa nu alimenteze nimeni..in data de (18,19 ianuariel nu se cumpara benzina Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dtati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim pt suport... )))))
    CL 93 TAV

    Comment


    • Originally posted by Aurash View Post
      MA SCUZATI DACA VAM DERANJAT CU MESAJU MEU DAR AVAND IN VEDERE CA ACEST THREAD ESTE APROAPE CEL MAI VIZUALIZAT....vreau sa sustin aceasta campanie INPOTRIVA rafinariilor din romania...sper sa nu alimenteze nimeni..in data de (18,19 ianuariel nu se cumpara benzina Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dtati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim pt suport... )))))
      Exista deja 2 topicuri pe tema asta!!!
      Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele! Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata!

      Comment


      • rog pe cineva sa ma ajute putin.doresc sa achizitionez unul dintre urmatoarele seturi de stopuri si as dorii daca se poate sa faca vineva o modificare, sa vad cum vin fiecare.multumesc
        Attached Files
        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

        Comment


        • am incercat yo ceva nu prea mi-a iesit.... da sa iti faci o idee asa
          Attached Files
          CL 93 TAV

          Comment


          • si eu tot la stopurile alea ma gandeam, caci celelalte sunt fumurii, nu conteaza cat de vad ele de bine, SUNT FUMURII si daca dau de un politist mai rau....asa la celelalte NU PREA zic...chestia e ca nici claritatea pozei nu e buna, ma refer la culorile pozei postate de mine(cea cu masina)
            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

            Comment


            • da...dau mai bine celelalte pe masina....cele fumurii sunt....bat la ochi si.....talonul tau va avea de suferit ) cat si buzunarul tau... deci (parerea mea )-( se potrivesc cele transparente )
              CL 93 TAV

              Comment


              • nu prea ma ajuta poza
                Attached Files

                Comment


                • sa incercam cu asta :-??
                  Attached Files
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • Fumurii am pe masina si nu sunt chiar asa de ''tari'' pe cum par...depinde si cum ''cade'' lumina pe ele , ca si idee arata asa :
                    Attached Files
                    Nobody is perfect. I am nobody.

                    Comment


                    • ...depinde de lumina ...gata cu off-ul , sper ca v-am fost de ajutor.
                      Attached Files
                      Nobody is perfect. I am nobody.

                      Comment


                      • uite cum au iesit pe cealalta poza... sunt incepator in VT da totusi asa ca idee merge sper sa iti fie de ajutor
                        Attached Files
                        CL 93 TAV

                        Comment


                        • cele negru mat, dau super!!!

                          doresc sa va multumesc , tuturor care m-ati ajutat, si va astept si pe cei care nu au votat , sa isi expime votul aici : "vezi semnatura"
                          Last edited by alex.dinca91; 11 January 2011, 23:48. Reason: Automerged Doublepost
                          Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                          Comment


                          • ma poate ajuta si pe mine cu porbagajul clean si cu grila din gata sa dispare semnu sa fie numai dungile alea, si un eleron pe porbagaj unul mic,sper ca am scris bine,multumesc.
                            Attached Files

                            Comment


                            • eleron n-am mai pus pentru ca nu prea am putut
                              Attached Files

                              Comment


                              • mersi frumos,poti sa imi mai faci o data porbagaju sa ramana dacat deschizatoul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google