Masinile voastre preparate de noi !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poftim domnule! si ca sa fii pe deplin multumit, data viitoare pune poze adecvate ca rezolutie, pozitie(lateral pentru suspensie/jante) etc
    Attached Files
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • tudor iti multumesc din suflet...i love youD

      Comment


      • salutare tuturor..care ma ajuta si pe mine sa imi faca bandourile albe si v-ul tot alb....inclusiv bucata de deasupra v-ului.daca se poate si plafonul negrumultumesc
        Attached Files
        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

        Comment


        • Gata marius sper sa fie ce ai vrut tu...+ o poza bonus ;)
          Attached Files

          Comment


          • chiar m-ai impresionatmasina e deja low..deci tre sa ma gandesc la restuuite iti pun o poza,am semnat eu cum trebuia alb la V...poate am gresit si eu cand am explicat...si in poza asta fa-mi si un bad boy look si un clean la portbagaj.toata stima
            Attached Files
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • am incercat sa le fac eu...chiar daca aveam ochii mai mult inchisi..:P
              Attached Files
              __________________
              sigpic

              Comment


              • mersi kolaka...nu e ce vroiam..dar pun totu pe seama oboseliispusesem V-ul alb si in aceeasi poza si bad boy..nu separat.oricum ms.
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Am incercat eu
                  Attached Files
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Originally posted by al!n View Post
                    Am incercat eu
                    asta era...mersi frumos tuturor!
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • m-am plictisit si eu un pic si am incercat
                      Attached Files
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • Originally posted by Tudor View Post
                        m-am plictisit si eu un pic si am incercat
                        ai incercat si ai si reusitms mult
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • cu placere

                          ps: nu mai da quote la ultimul post, se subintelege ca lui ii raspunzi ( sa nu te atentioneze administratia )

                          numai bine
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • un vt daca ma poate ajuta cineva! daca mai trebuie alte poze...se rezolva...multumesc anticipat!
                            Attached Files

                            Comment


                            • Cine vrea sa ma ajute cu un bad boy si cu emblema scoasa,grila prelungita,urc 2 poze care credeti ca e mai buna multumesc
                              Attached Files

                              Comment


                              • poftim sesule
                                Attached Files
                                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google